mobile
REKLAMA

Graduate Programme Day online!

Graduate Programme Day to cyklicznie odbywające się targi pracy, które w tym roku będą miały formę zdalną. Odbędą się 25 lutego 2021 roku na specjalnie ku temu stworzonej stronie internetowej. Głównym założeniem jest promowanie programów menedżerskich, praktyk oraz staży wśród studentów i absolwentów uczelni zarówno ekonomicznych jak i technologicznych.

inf. prasowa
Graduate Programme Day online!

Struktura Graduate Programme Day obejmuje trzy podstawowe elementy:

 

1. Dzień Targowy – 25.02 targi pracy odbywające się na stronie internetowej Graduate Programme Day, podczas których dowiecie się wszystkiego na temat stanowisk, na które możliwa jest aplikacja! To doskonała okazja do porozmawiania z przedstawicielami firm.

 

2. Wirtualne Targi Pracy11-25.02 platforma online umożliwiająca bezpośrednią aplikację do firm partnerskich dla studentów z całej Polski (i nie tylko!). Pamiętajcie, że czekamy na Wasze zgłoszenia już od 11 lutego!

 

3. Rotation Dinner –dotychczas uroczysta kolacja z przedstawicielami firm, podczas której można w mniej oficjalnej atmosferze poznać przyszłych potencjalnych pracodawców. Teraz coś zupełnie nowego! W marcu czekają na Was warsztaty, wywiady online, konsultacje CV oraz chat z przedstawicielami firm.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat samego wydarzenia i partnerów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.cemsgpd.pl ,

facebook’owy fanpage: https://web.facebook.com/GraduateProgrammeDay/,

oraz Instagram: https://www.instagram.com/graduateprogrammeday/!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda