mobile
REKLAMA

Koncert dla Pauliny

Maryla Rodowicz, Sound’n’Grace, Aga Zaryan, Ryszard Rynkowski, Mariusz Totoszko, Anna Serafińska, Urszula Dudziak, Nika Lubowicz, Mariusz Wawrzyńczyk oraz Rafał Brzozowski we wtorek 26 stycznia w klubie Bank przy ul. Mazowieckiej 14 zagrali koncert dla Pauliny Hebel. Cały dochód z koncertu i aukcji przeznaczony został na leczenie chorej na raka wokalistki.

TAGI Warszawa
Koncert dla Pauliny

Paulina Hebel dała poznać się szerokiej publiczności, gdy wystąpiła w programie „Bitwa na głosy”. Wystąpiła w grupie Ryszarda Rynkowskiego. Paulina zachorowała na raka mózgu. Po kilku operacjach konieczne jest dalsze specjalistyczne leczenie. Jego koszt to minimum 100 tysięcy złotych. Żeby pomóc Paulinie zorganizowano koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na jej leczenie. Poprowadził go Tomasz Kammel.

- Pomysł zorganizowania koncertu wziął się stąd, że moja redakcyjna koleżanka jest bardzo zaprzyjaźniona z Zespołem Szkół Muzycznych. Pod koniec grudnia dowiedziałyśmy się o Paulinie i jej sytuacji. Stwierdziłyśmy, że od stycznia 2016 roku mamy organizować eventy. Ten koncert to świetny początek naszej działalności. Gwiazdy bardzo chętnie chcą pomagać i zgodziły się na tę współpracę – powiedziała Sylwia Sikorska, organizatora koncertu na rzecz Pauliny Hebel.

Dochód z koncertu to nie jedyne środki pozyskane na leczenie ciężko chorej uczestniczki telewizyjnej „Bitwy na głosy”. Oprócz cegiełek – biletów przeprowadzono aukcję, na której można było wylicytować min. buty z autografem Marcina Gortata i złotą płytę Ryszarda Rynkowskiego. Fundacja „Dary losu” zbiera pieniądze na leczenie Paluliny. Wpłat można dokonywać na nr konta fundacji:

08 1090 1506 0000 0001 2957 6514  z dopiskiem "dla Pauliny".

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował Informator Stolicy.


 

Andrzej Sitko

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda