Piękna gra i pewna wygrana Warsaw Eagles!

W ramach rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego na boisku Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku zawodnicy Warsaw Eagles podejmowali Monarchs Ząbki.

Po kwietniowej porażce 37:12 drużyna Monarchs przyjechała na Bemowo na spotkanie rewanżowe z nadzieją na lepszy wynik niż w pierwszym meczu. Kibice ekipy przyjezdnej mogli mieć na to nadzieję w po pierwszych minutach, w których zespół z Ząbek zdobył siedem punktów i prowadził 7:2. To było jednak pierwsze i ostatnie prowadzenie gości w tym spotkaniu. Jeszcze przed pierwszą przerwą „Orły” odrobiły straty z nawiązką. Kolejne części gry to już popis stołecznej drużyny. Eagles stopniowo powiększało przewagę zdobywając kolejne punkty, jednocześnie bardzo dobrze grając w obronie.

Przy prowadzeniu 35:7 licznie zgromadzeni na trybunach kibice byli już pewni zwycięstwa. Zawodnicy stołecznej ekipy również. Mimo to dążyli do zdobywania kolejnych punktów. Ostatecznie Warsaw Eagles rozgromiło Monarschs Ząbki 50:21.

Przed meczem i w jego przerwach do kibicowania „Orłom” zachęcały cheerleaderki z Cheer Angels Cheerleading Academy.

Zapraszamy na fotorelację z sobotniego spotkania.