mobile
REKLAMA

Pierwsze wieści o przygotowaniach Czarnych Koszul

Mimo że nadal niewiele wiadomo na temat tego, jak będzie wyglądał zespół Polonii Warszawa w zbliżającym się sezonie, to poznaliśmy pierwsze informacje o planowanych meczach sparingowych Czarnych Koszul.

Szymon Przedpełski
Pierwsze wieści o przygotowaniach Czarnych Koszul

Pierwsze z nich, przeciwko Olimpii Zambrów odbędzie się 21 lipca w Zambrowie.
3 sierpnia natomiast Polonia pojedzie do Grodziska na mecz z tamtejszą Pogonią.

Co prawda nie wiemy kto w tych sparingach zagra, wiemy natomiast że zespół nadal prowadzić będzie Krzysztof Chrobak. Trener Czarnych Koszul w niedawnym wywiadzie dla Polonia TV zapewnił kibiców, że nie zamierza odchodzić z klubu. Jest to bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich, którzy sprzyjają Polonii.

Swojej kariery na Konwiktorskiej nie będzie kontynuował za to jeden z najzdolniejszych wychowanków akademii MKS Polonii, Michael Ameyaw. 17-letni pomocnik rozegrał bardzo dobry sezon w Centralnej Lidze Juniorów, czym przyciągał uwagę wielu klubów, również zagranicznych. W zimę odbył on nawet testy w holenderskim Feyenoordzie, gdzie został polecony przez samego Euzebiusza Smolarka.

W minionym tygodniu Ameyaw został piłkarzem łódzkiego Widzewa. Jest to na pewno szansa rozwoju młodego piłkarza, który właśnie w Łodzi przyszedł na świat. Czas pokaże czy wybrał najlepszą dla siebie ofertę.

Szymon Przedpełski / fot.kspolonia.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda