mobile

Pierwszy Lotny Festiwal Piwa w Warszawie! Prawdziwa piwna rewolucja!

Już 28-30 czerwca przy Stadionie Narodowym odbędzie się wielkie święto piwa! Tą wyjątkową imprezę tworzą młodzi ludzie z pasją, którzy mają na celu pomóc właścicielom małych rzemieślniczych browarów w promocji ich trunków. Festiwal to okazja, by zaprezentowali swoje wyroby oraz podzielili się historią swoich produktów, a niekiedy nawet tajemnicą piwowarstwa.

Informacja prasowa
TAGI
Pierwszy Lotny Festiwal Piwa w Warszawie! Prawdziwa piwna rewolucja!

Nie zabraknie na festiwalu i również dobrego jedzenia. Na wydarzeniu zagością food trucki z jedzeniem z całego świata. Będzie również scena, na której wystąpią eksperci, którzy opowiedzą m. in. ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa, jak je degustować oraz od czego zacząć swoją przygodę z kraftem.

Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest to wydarzenie nie tylko dla pasjonatów piwa. Całość okraszona jest bowiem bogatą ofertą kulturalną. Celem festiwalu jest także zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu ii wspólnego świętowania.

W Gliwicach pojawią się wystawcy z różnych części kraju i również z-za granicy. Piwowarzy doświadczeni oraz początkujący, browary rodzinne, miejskie… Oferta będzie niezwykle bogata. India Pale Ale, różnorodne piwa owocowe...


 

Na festiwalu zagości również zespół muzyczny. N festiwalowej scenie zgra zespół Blackberry Brothers. Ich muzyka, to z jednej strony ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych, z drugiej silne osadzenie twórczości we współczesnej, głównie amerykańskiej muzyce blues-rockowej.

 

W piątek na festiwalowej scenie zagra DJ Yogi BaBoo.


 

Lotny Festiwal Piwa to również okazja, by pomóc. W sobotę 29 czerwca odbędzie się licytacją na rzecz jednej z gliwickich fundacji. Do wylicytowania będą wyjątkowe gadżety dostarczone przez wystawców – także z edycji. Nie zapominajmy o tych, którzy są obok nas, wspierajmy ich.

Kiedy? 28-30 czerwca. Gdzie? PGE Narodowy

Na wydarzenie zaprasza miasto Gliwice, firma Craft Event oraz członkowie Piwnego Klubu. Wstęp darmowy.

Więcej informacji: www.lotnyfestiwalpiwa.pl.

Aktualności: www.facebook.com/lotnyfestiwalpiwa lub na facebookowej stronie wydarzenia: 1. Warszawski Festiwal Piwa https://www.facebook.com/events/437772756791623/

Piątek: 15.00 – 23.00, sobota 12.00-23.00, niedziela 12.00-20

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda