mobile
REKLAMA

PKIN wspiera lokalnych kupców

W związku z sytuacją, w jakiej znaleźli się w tym roku przed Dniem Wszystkich Świętych sprzedawcy kwiatów i zniczy, Zarząd Pałacu Kultury i Nauki podjął decyzję o ich wsparciu.

inf. prasowa
PKIN wspiera lokalnych kupców

Zarząd Pałacu Kultury i Nauki postanowił kupić chryzantemy od naszych lokalnych kupców i zasadzić je wokół #PKIN. Pierwsze kwiaty posadzili wczoraj symbolicznie w donicach przed Pałacem Kultury członkowie zarządu Spółki. Kolejne pojawią się w ciągu następnych dni. 

- Mam nadzieję, że te piękne kwiaty w donicach poprawią wszystkim nastrój w tym trudnym okresie walki z pandemią – mówi prezes Rafał Krzemień – a lokalnym przedsiębiorcom pomogą zmniejszyć straty – dodaje wiceprezes Sebastian Wierzbicki. Chryzantemy to typowe jesienne kwiaty, które pięknie wyglądają nie tylko na cmentarzach, ale również na terenach zielonych i balkonach. Stąd pomysł, aby upiększyły one teren wokół Pałacu Kultury, czyli ścisłe centrum Warszawy.

Oprócz zakupu kwiatów od lokalnych sprzedawców przez spółkę ZPKIN, jej Zarząd proponuje również, aby warszawiacy, którzy chcą pomóc kupcom, a nie mają pomysłu co zrobić z zakupionymi w geście solidarności chryzantemami, przynieśli je do PKiN. Przed wejściem głównym do Pałacu Kultury przygotowano miejsce, w którym można pozostawić kwiaty, które pracownicy zasadzą wokół Pałacu.

 

 

Źródło: Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o. w Warszawie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda