mobile
REKLAMA

Polonia pokonała u siebie Trójkę Żyrardów

W niedzielnym spotkaniu dziewczyny SKK Polonii okazały się lepsze od rywalek z Żyrardowa. Polonistki w rozegranym w niedzielę, 17 stycznia na Konwiktorskiej wygrały 72:47 z Trójką Żyrardów.

Polonia pokonała u siebie Trójkę Żyrardów

Od pierwszych minut wyraźnie zarysowana była przewaga polonistek. Zawodniczki stołecznego klubu bardzo szybko objęły prowadzenie.

To był dla nas bardzo ważny mecz. W tym roku grałyśmy po raz pierwszy. Jeśli chcemy walczyć o awans to musimy wygrywać. Ustaliłyśmy, że wygramy w tej rundzie wszystkie spotkania. Myślę, że mecz się podobał. Był szybki, skuteczność Polonii była na dobrym poziomie. Starałam się grać całym składem a to zmusza do nieustannej uwagi i trzymania ręki na pulsie. Cieszę się, że wygrałyśmy, że dobrze grałyśmy i że wszystkie zawodniczki wyszły na boisko. Niezmiernie cieszy mnie, że było tak wielu kibiców – powiedziała Kasia Dulnik, trener SKK Polonii.

Poprosiliśmy o komentarz po spotkaniu trenera drużyny z Żyrardowa.

- Mecz od początku przebiegał pod dyktando Polonii. Gramy zdecydowanie zespołem młodszym. W naszych szeregach jest 2 zawodniczki z rocznika 98 dwie z 99 oraz 6 z rocznika 00. Druga liga jest dla nas środkiem w przygotowaniach do MP w kategorii juniorek oraz kadetek. Cieszy fakt że wszystkie zawodniczki zapunktowały – powiedział Bartosz Słomiński, trener UKS TRÓJKA ŻYRARDÓW

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda