mobile
REKLAMA

Polonia rozpoczęła przygotowania do sezonu

W poniedziałek Czarne Koszule wznowiły treningi po krótkiej letniej przerwie. Na zajęciach prowadzonych przez Krzysztofa Chrobaka pojawiło bardzo dużo nowych twarzy i kilku starych znajomych.

Szymon Przedpełski
Polonia rozpoczęła przygotowania do sezonu

Z graczy, którzy reprezentowali Polonię w ostatnim sezonie pojawili się Krystian Pieczara, Grzegorz Wojdyga, Mateusz Małek, Marcin Kluska, Rafał Zembrowski, Przemysław Szabat, Piotr Maślanka, Tomasz Chałas, Maciej Wilanowski i Sebastian Olczak. Na zajęciach obecny był również Bartosz Wiśniewski, który nadal nie wrócił do pełni sił po kontuzji, która wyeliminowała go z końcówki sezonu.

Wśród nowych zawodników trenujących z Polonią jest między innymi:
Wychowanek klubu, Andrzej Krajewski. Obrońca grał ostatnio w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.
Sebastian Małkowski, również obrońca Pogoni Grodzisk Mazowiecki.
Jakub Cesarek, skrzydłowy, który miał dołączyć do Polonii pół roku temu. Wtedy jego plany pokrzyżowało zerwanie więzadeł.
Patryk Kostrzanowski, środkowy pomocnik, który został zaproszony na treningi dzięki występowi w meczu "Ty Też Masz Szansę", organizowanego dla zawodników z niższych lig. Jest on wychowankiem Legii.
Bartosz Kowalczyk, młody bramkarz z bardzo ciekawą piłkarską historią. Występował on w liceum współpracującym z Liverpoolem FC, gdzie miał okazję trenować z zespołem rezerw. Występował również w Stanach Zjednoczonych, w ekipie FC Florida U19. Ostatnio grał w Odrze Opole oraz Legionovii.
Michel Ankara, Kongijski napastnik, który ma za sobą nieudane testy w Pogoni II Siedlce.
Oprócz tego na treningach obecna jest czwórka zawodników z rocznika 99 z MKS Polonii Warszawa. Są to, obrońcy Szymon Kamiński i Arkadiusz Zajączkowski i pomocnicy: Adrian Sołoducha oraz Kacper Wasilewski.

W nowym sezonie inaczej będzie wyglądał również sztab szkoleniowy Polonii. Trenerem bramkarzy nie będzie już Piotr Wojdyga, który pełnił tę rolę przez ostatnie 3 lata. Następca nie jest jeszcze znany, jednak w kuluarach pada nazwisko Sebastiana Przyrowskiego, byłego bramkarza Czarnych Koszul.

Na ten moment nic nie jest pewne odnośnie ostatecznego kształtu zespołu. Nie wiadomo którzy zawodnicy zostaną i podpiszą z klubem umowy. Możemy też być pewni, że kilku testowanych zawodników jeszcze na treningach zobaczymy. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy niebawem, ponieważ już za miesiąc Polonia rozpocznie sezon. W pierwszej kolejce zmierzy się u siebie z Victorią Sulejówek 11 lub 12 sierpnia.

Szymon Przedpełski / fot.http://www.kspolonia.pl/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda