mobile

Poszukiwany ENA i listami gończymi zatrzymany w Szwecji

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w wyniku działań operacyjnych ustalili miejsce pobytu 42-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi. Mężczyzna został już deportowany ze Szwecji i przebywa w zakładzie karnym.

inf. prasowa
Poszukiwany ENA i listami gończymi zatrzymany w Szwecji

Kryminalni z komisariatu na Targówku od 2007 roku prowadzili poszukiwania 42-latka. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych i Europejskiego Nakazu Aresztowania za przestępstwa takie jak rozbój, kradzież z włamaniem, paserstwo i wiele innych.

Kryminalni ustalili, że 42-latek przebywa na terenie Szwecji. Dwa sądy wydały za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Nawiązana współpraca, za pośrednictwem Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP i przekazane przez wydział kryminalny z Targówka informacje o miejscu ukrywania się poszukiwanego, przyczyniły się do skutecznej realizacji ENA ze strony szwedzkich funkcjonariuszy. Jak się okazało, mężczyzna podawał się za brata bliźniaka, a nawet przebywał w tamtejszym zakładzie karnym na jego danych.

42-latek został deportowany do Polski i osadzony w zakładzie karnym.

 

 

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda