mobile

Poznaj smak Indii

Tandoori spices to miejsce dla miłośników wyrazistych smaków. Tu zrozumiesz czym jest tradycyjna indyjska kuchnia!

Redakcja
Poznaj smak Indii

Tandoori spices jest niezwykłą indyjską restauracją. Znajdziesz ją w dwóch miejscach Warszawy: na Białołęce oraz Gocławiu. Tu spróbujesz prawdziwie indyjskich smaków podanych w tradycyjny sposób. W menu znajdzesz sycące zupy (m.in. z soczewicy, baraniny czy kukurydzy z kurczakiem) oraz mięsne i wegetariańskie przystawki (pierożki samosa z kurczakiem lub jagnięciną, marynowany kurczak chicken tikka czy marynowany w indyjskich przyprawach i jogurcie ser). Wśród dań głównych w karcie Tandoori możesz wybrierać spośród długiej listy mięsnych i wegetariańskich propozycji takich jak: veg kofta, bakłażan w sosie pomidorowo-cebulowym czy jagnięcina w sosie śmietanowo-orzechowym. Menu oferuje również ofertę śniadaniową i lunchową, która codzinnie proponuje inny zestaw dań. Na zamówienie lokal przygotuje też catering, a dla firm zapewnia nogocjowanie cen.

Restauracja szykuje swoje potrawy ze świeżych składników i oryginalnych indyjskich produktów. Właścicielem Tandoori spices jest kucharz pochodzący z Azji, dla którego pasją i misją jest gotowanie, zwłaszcza tu, w Warszawie, w swoich lokalach. Nazwa restauracji, jaką nadał, oznacza indyjską przyprawę do potrawy z mięsa przygotowanego w piecu tandoor. Poprzez marynowanie w odpowiednich przyprawach, takich jak chilli czy szafran, danie nabiera charakterystycznych dla kuchni indyjskiej kolorów. A smakuje jeszcze lepiej!

Miejsce to zaskakuje smakami, kolorami i racjonalnymi cenami. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Tandoori zaprasza miłośników dobrej kuchni, grupy przyjaciół, rodziny z dziećmi – każdy znajdzie tu miejsce siebie. Przyjdź i przekonaj się!

Tandoori spices
Kuchnia Indyjska

  • ul. Mehoffera 26/11 Warszawa
  • ul. Jana Nowaka Jezioranskiego 9/u2 Warszawa
     
  • Pon-pt : 11-22
  • Sob-ND : 12-22
     
  • tel. 796 933 580
  • tel. 668 999 050

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda