mobile

Prestiżowe wyróżnienie dla redaktora Marcina Kalickiego

Wieloletnia rzetelna praca naszego kolegi - redaktora Marcina Kalickiego została dostrzeżona. Na odbywającym się w ubiegły weekend turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza kadetów w siatkówce otrzymał medal 20-lecia Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.

Redakcja
TAGI
Prestiżowe wyróżnienie dla redaktora Marcina Kalickiego

Zarząd MWZPS nadał wyróżnienie redaktorowi Marcinowi Kalickiemu za "wieloletnią aktywną działalność na rzecz rozwoju Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej". - To wyjątkowe wyróżnienie. Z jednej strony bardzo się cieszę, że doceniono moją dotychczasową pracę, z drugiej zaś to bodziec do dalszego doskonalenia, bo zawsze można więcej, lepiej. Korzystając z możliwości chciałbym podziękować wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, trenerom i działaczom stołecznych klubów. Bez wielu rozmów, komentarzy czy podsumowań spotkań często relacji z wydarzeń by nie było lub brakowałoby w nich tej przysłowiowej "wisienki na torcie", jaką jest wypowiedź uczestnika meczu. Cieszy mnie fakt, iż w Warszawie mamy coraz większe zainteresowanie siatkówką. I to nie tylko tą seniorską z pierwszych stron gazet, ale również tą drugo-, trzecio- i czwartoligową, a nade wszystko młodzieżową. Chciałem podziękować także żonie, która wspiera mnie na każdym kroku - powiedział Marcin Kalicki.

Oprócz naszego redakcyjnego kolegi wyróżnieni podczas Mistrzostw Mazowsza kadetów zostali wielcy nie tylko stołecznej siatkówki: prezes UMKS MOS Wola Warszawa, wieloletni trener w trzech warszawskich klubach: MKS MDK, KS Metro i UMKS MOS Wola - Krzysztof Zimnicki; wiceprezes UMKS MOS Wola Warszawa, były trener drugiej reprezentacji Polski seniorów, były trener AZS Politechniki Warszawskiej (obecnie Verva Warszawa Orlen Paliwa)  - Krzysztof Felczak; od dziesięciu sezonów trener seniorów MOS Wola Warszawa, ściśle współpracujący z trenerami młodzieży zrzeszonej w klubie - Krzysztof Wójcik oraz sędzia klasy międzynarodowej - Marcin Herbik.

Marcin - wielkie gratulacje!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda