mobile
REKLAMA

Tajskie SPA w samym sercu Warszawy

Oddaj się w ręce tajskich masażystek! Masaże relaksacyjne, lecznicze, zabiegi pielęgnacyjne dla całego ciała, to tylko kilka propozycji jakie oferuje Thai World Spa – unikatowe miejsce na mapie Warszawy stworzone dla relaksu i zdrowia.

Redakcja
Tajskie SPA w samym sercu Warszawy
  • Masaże dla duszy i ciała

Thai World Spa oferuje różnorodne masaże. Wykonywane są przez kobiety i mężczyzn pochodzenia tajskiego w 100% zgodnie z tajską sztuką. W ofercie znajdują się zabiegi masażu tajskiego i indyjskiego m.in. gorącymi kamieniami, kompresami ziołowymi, czy olejkami aromatycznymi, które pomogą się odprężyć i zrelaksować, a jednocześnie dają zastrzyk energii. Każdy masaż kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael. Normuje on pracę jelit, pobudza przemianę materii, zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.

 

  • Pielęgnacyjne zabiegi spa

Zabiegi pielęgnacyjne tajskiego spa przywrócą równowagę we wszystkich narządach i układach w organiźmie. Wyciszający tajski masaż twarzy i głowy wspomoże leczenie wielu schorzeń i dolegliwości. Natomiast tajska odnowa ciała to zabieg, dzięki któremu skóra stanie się jaśniejsza, gładsza, odżywiona oraz bardziej sprężysta. Wszelkie materiały wykorzystywane do zabiegów, czyli olejki, maski, algi, kremy, herbaty, mydła, czy peeling'y, pochodzą z Tajlandii. Salon nigdy nie używa zwykłych kuchennych olejów z dodatkiem olejków eterycznych, jak zdarza się to w innych salonach. Każdy klient może zobaczyć oryginalne opakowania produktów, z których korzystają pracownicy spa, a jeśli materiał wykorzystywany do masażu pochodzi z innych źródeł niż Tajlandia, klient zostanie o tym fakcie wcześniej poinformowany

 

  • Pakiety i promocje

W celu zapewnienia niesamowitych doznań pochodzących z łączenia niektórych zabiegów, tajskie spa oferuje niepowtarzalne zestawy masaży w bardzo atrakcyjnych cenach. Do wyboru są zarówno pakiety, które wykonywane są podczas jednorazowej wizyty, jak i pakiety z zaplanowaną ilością pojedyńczych zabiegów. W Thai Wold Spa można również skorzystać z korzystnych promocji. Specjalne zniżki obowiązują dla zabiegów wykonywanych w ciągu tygodnia oraz w weekendy, z okazyjnych rabatów mogą skorzystać też seniorzy, czy stali bywalcy salonu. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej www.thaiworld.pl.

 

  • Tajlandia w środku Warszawy

Wszystkie zabiegi wykonywane są w niesamowitej orientalnej atmosferze oraz w miejscu o nietypowej stylizacji, która jest mieszanką stylu tajskiego i architektury europejskiej XIX wieku. Nawiązuje ona do stylu pięknej kamienicy na ul. Smolnej 38, w której mieści się salon. Atrakcyjna lokalizacja spa w samym sercu miasta, a także ogromna przestrzeń salonu dają poczucie komfortu i relaksu. Co istotnie, właścicielką salonu jest Tajlandka - Kannika Grzelka. To wyjątek na przestrzeni całej Warszawy – żadne spa nie jest w ten sposób zarządzane. Właścicielka nie tylko odpowiada za obsługę klienta czy zaopatrzenie firmy – sama również masuje, rozumie więc potrzeby klientów i dba o jakość wykonywanych usług. Co równie ważne, jako rodowita Tajlandka bez problemu porozumiewa się z pozostałymi pracownicami, które również pochodzą z tego kraju. To wszystko sprawia, że Thai World Spa jest unikatowym miejscem na mapie Warszawy.

Adres:
ul. Smolna 38/4

00-375 Warszawa

kom. 881 401 301

www.thaiworld.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda