Traktorki zremisowały z Pelikanem

Piłkarze Ursusa Warszawa w 22. kolejce III ligi grupy 1 podejmowali na stadionie miejskim przy ul. Sosnkowskiego 3 dziesiątą drużynę rozgrywek - Pelikana Łowicz. Popularne "Traktorki" zremisowały spotkanie 1:1.

Po dość nieoczekiwanej ubiegłotygodniowej wygranej w derbach stolicy z Polonią Warszawa i to na stadionie przy ul. Konwiktorskiej zawodnicy z Ursusa chcieli podtrzymać passę zwycięstw, a zarazem oddalić się od strefy spadkowej.

Pierwsza połowa należała do drużyny gości. To piłkarze z Łowicza byli częściej przy piłce i stwarzali sobie groźniejsze sytuacje. Bardzo dobrze w całym spotkani spisywał się bramkarz gospodarzy, kilkukrotnie broniąc groźne strzały napastników Pelikana. Na prowadzenie Ursus wyszedł w czterdziestej minucie, kiedy to pięknym strzałem popisał się Paweł Wolski. Jeszcze przed przerwą było jednak już 1:1. W doliczonym czasie gry gościom udało się pokonać golkipera gospodarzy.

Drugie czterdzieści pięć minut nie było już tak atrakcyjne dla kibiców. Zawodnicy obydwu zespołów próbowali przechylić szalę na swoją korzyść, jednak ani Ursus ani Pelikan nie strzelił już bramki. Mecz dziesiątej i czternastej drużyny III ligi zakończył się remisem 1:1.

KS Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 1:1 (1:1)

Bramki: Paweł Wolski (40) - Damian Szczepański (45+1)