mobile

Warszawska Akademia Piłki Nożnej na turnieju "Balaton Trofea"

Młodzi adepci futbolu zrzeszeni w Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej mieli intensywne wakacje. Pięć drużyn WAPN, czyli niespełna stu zawodników wyruszyło do węgierskiego Siófok zmierzyć się z zespołami z całej Europy w ramach Międzynarodowego Turnieju "Balaton Trofea".

Marcin Kalicki
Warszawska Akademia Piłki Nożnej na turnieju "Balaton Trofea"

- Warszawscy Akademicy wystawili drużyny w kategoriach rocznikowych U-15, U-13, U-12, U-11, U-10. Podczas turnieju dzielnie rywalizowaliśmy z zespołami z Węgier, Francji, Czech, Słowacji, Słowenii, Serbii, Czarnogóry, Kosowa, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji i Łotwy - mówi Grzegorz Siedlecki, prezes i trener WAPN. - Występ drużyn Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej był kolejnym na międzynarodowej arenie. We wcześniejszych latach braliśmy udział w turniejach i zwiedzaliśmy kraje takie jak: Dania, Włochy, San Marino, Holandia, Niemcy, Austria. W tym roku na Węgrzech pokazaliśmy się z dobrej strony. Rocznik 2009 wygrał wszystkie swoje mecze w fazie pocieszenia, ulegając wcześniej takim potęgom jak m.in.: FK Željezničar Sarajewo. Zespół rocznika 2004 zgłoszony do kategorii chłopców starszych o rok, czyli 2003 wygrał aż cztery spotkania! Kolejne nasze drużyny roczników 2005, 2006, 2007 i 2008, spisywały się również znakomicie! Jesteśmy dumni, że kolejny raz godnie i z klasą reprezentowaliśmy Polskę, Warszawę i dzielnicę Wola w Europie podczas wielkiego piłkarskiego święta - dodał dumny Grzegorz Siedlecki.  

Po powrocie z Węgier piłkarze Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej udali się na letni obóz piłkarski. Do jesiennych rozgrywek zawodnicy z roczników 2004 - 2011 przygotowywali się w Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz na obiektach Klubu Sportowego Hetman Zamość. Do rozgrywek ligowych już coraz bliżej. Młodzi Akademicy do pierwszych spotkań będą przygotowywali się w Warszawie.

Jeżeli chcesz dołączyć od nowego sezonu do Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej zgłoś się lub swoje dziecko, kontaktując się drogą mailową lub telefoniczną:
Napisz: kontakt@wapn.com.pl

Zadzwoń: 666 329 888

Odwiedź: www.wapn.com.pl

Zapraszamy!

Fot.: Warszawska Akademia Piłki Nożnej

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda