Warszawska Akademia Piłki Nożnej przegrała w derbach stolicy

W ostatni weekend młodzi adepci futbolu z Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej rozegrali ostatnią kolejkę w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej A1 Junior grupy 2. Na boisku Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego przy ul. Okopowej 55a podopieczni trenera Jana Pieciuka podejmowali drużynę KS SEMP Ursynów.

Mecz rozgrywany przy niesprzyjającej aurze lepiej rozpoczęli goście, którzy po dwudziestu minutach prowadzili już 3:0. Kolejne bramki dla zespołu z Ursynowa padły jeszcze przed przerwą. Druga część spotkania była już bardziej wyrównana, a obydwu drużynom udało się strzelić po jednym golu. Derby stolicy zakończyły się zwycięstwem KS SEMP.

Warszawska Akademia Piłki Nożnej - KS SEMP Ursynów 1:6 (0:5)

Bramki: Bartłomiej Witusik (86) - Andong Mu (2), Grzegorz Rębisz (11, 20), Marcin Niemczyk (37), Patryk Kowalski (43), Bruno Podsiadło (50).