mobile

Wola Park zaprasza na Jarmark Świąteczny

Już 13 grudnia w Wola Parku startuje Jarmark Świąteczny. Stosika ze świeżymi, ekologicznymi produktami regionalnymi to okazja do zaopatrzenia się w składniki niezbędne do przyrządzenia bożonarodzeniowych dań. Do 23 grudnia klienci Wola Parku po raz kolejny będą mogli kupić m.in. tradycyjne wędliny, pieczywo i miody. Aby poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę na stoiskach nie zabraknie też bożonarodzeniowych wypieków.

Informacja prasowa
Wola Park zaprasza na Jarmark Świąteczny

Od 13 do 23 grudnia klienci Wola Parku będą mogli uzupełnić świąteczne zakupy o regionalne i zdrowe przysmaki. Podczas Jarmarku Świątecznego miłośnicy kuchni tradycyjnej w jednym miejscu będą mogli zaopatrzyć się w świeże produkty, które niepowtarzalnym smakiem wzbogacą ich wigilijne potrawy.

Wśród licznych smakołyków, klienci znajdą świeże jaja wiejskie, oliwki, chrupiące pieczywo i świąteczne wypieki, przypominające najsmaczniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Tradycyjnie pojawi się także duży wybór ekologicznych wędlin i serów regionalnych oraz zdrowe soki i naturalne miody.

Jarmark Świąteczny zlokalizowany jest poziomie 0, w pobliżu cukierni Sowa i sklepu odzieżowego KappAhl. Stoiska z żywnością będą otwarte w godzinach pracy Wola Parku.

Źródło:  Havas PR Warsaw/ fot. pxhere.com

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda