mobile

OGŁOSZENIE

rodzaj: Dam Pracę

Handlowiec potrzebny od zaraz! Zarobki minimum 2500zł

data dodania: 2018-04-17 10:44

kategoria: Praca - handlowcy

Telefon
Emailrekrutacjatwelco@gmail.com

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych klientów. Analiza potrzeb klienta oraz dopasowanie indywidualnych rozwiązań. Obsługa klientów firmy. Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami firmy. Wymagania: Wykształcenie minimum średnie. Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami. Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy. Wysoka kultura osobista. Zaangażowanie i chęci do pracy. Pozytywne nastawienie. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie. Atrakcyjne wynagrodzenie. Motywacyjny system prowizyjny. Samodzielne stanowisko pracy. Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Pracę w młodym, pełnym pasji zespole. Możliwość oferowanie produktów na najwyższym poziomie. Dostęp do profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych. Aplikuj.

DODAJ OGŁOSZENIE

Kategorie

SZUKAJ