mobile

PATRONAT

Patronat medialny

Redakcja naszego portalu jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy, w szczególności dotyczące objęcia patronatem medialnym interesujących wydarzeń organizowanych na obszarze m.st. Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu z nami, organizatorów wydarzeń, festiwali, imprez sportowych, turystycznych oraz kulturalnych, a także różnorakiego rodzaju akcji. Chętnie podejmiemy się ich promocji.

W ramach pełnienia patronatu medialnego, nasz portal zapewnia opublikowanie zapowiedzi, tekstów informacyjnych, jak również relacji z danego wydarzenia. Jednocześnie zachęcamy w ramach promowanego wydarzenia do  organizacji konkursu, w którym do wygrania będą np. przekazane przez realizatora bilety na organizowaną przez Niego imprezę bądź drobne gadżety związane z przedsięwzięciem.

W ramach piastowania patronatu medialnego, redakcja od organizatora danej imprezy liczy na opublikowanie logo portalu w materiałach drukowanych, a także zawieszenia naszego banera w widocznym miejscu podczas trwania przedsięwzięcia oraz zawarcie informacji o patronie medialnym Informator Stolicy w radiowych i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie (w przypadku gdy takie są emitowane). Dla uatrakcyjnienia pisanych przez nas artykułów, zwracamy się z prośbą do organizatorów o dostarczenie do naszej redakcji materiałów informacyjnych dotyczących promowanego wydarzenia.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

W sprawie patronatu medialnego prosimy o kontakt:  


sekretariat@informator-stolicy.pl
tel. +48 693 80 80 94

 

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda