mobile
REKLAMA

15-latek uciekał autem przed policją, skończył na słupie

Rutynowy patrol uliczny na Pradze Północ zakończył się pościgiem za kierowcą, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Ostatecznie dla kierującego ta noc zakończyła się w Policyjnej Izbie Dziecka

 

Redakcja
15-latek uciekał autem przed policją, skończył na słupie

Jak relacjonują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w trakcie patrolowania ul. Jagiellońskiej nagle pojawił się znacznie przekraczający dozwoloną prędkość samochód osobowy marki opel. - W miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 60 km/h, kierujący pojazdem poruszał się z prędkością 145 km/h! - wskazuje WRD KSP.

Policjanci chcieli zatrzymać kierującego pojazdem, jednak ten nie zatrzymał się do kontroli.

-Policjanci kontynuowali pościg, który swój finał miał na warszawskiej dzielnicy Targówek, gdzie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i zatrzymał się na słupie oświetleniowym. Nie zamierzał się łatwo poddać, porzucił pojazd i ucieczkę wraz z pasażerami kontynuował pieszo. Po krótkim pościgu jednak został zatrzymany przez funkcjonariuszy – relacjonuje policja.

Jak się okazało kierowcą opla był 15-letni chłopak, który dzień wcześniej powinien stawić się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Ostatecznie trafił do Policyjnej Izby Dziecka.

 

fot. pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda