mobile
REKLAMA

4-latek szukał mamy w Parku Skaryszewskim

Przyszedł czas wiosennych, rodzinnych spacerów. To również czas, w którym rodzice muszą zwrócić szczególną uwagę na swoje dzieci. Jak jest to ważne pokazują co najmniej dwa przykłady z ostatnich dni

oprac. IS
4-latek szukał mamy w Parku Skaryszewskim

Wiele strachu najadł się w ostatni weekend 4-latek w Parku Skaryszewskim. Chłopiec zgubił swoją mamę. Jak relacjonuje Straż Miejska na chłopca zwróciła uwagę spacerująca para, która zaprowadziła chłopca do patrolu Straży Miejskiej. Chłopiec niestety nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, ani gdzie mieszka. Szczęśliwy przypadek sprawił, że obok przechodził wraz z rodziną kolega z przedszkola, który rozpoznał chłopca. W ten sposób udało się skontaktować z matką chłopca, która musiała odebrać go z komendy policji przy ul. Grenadierów, gdzie został odwieziony.

Dzień wcześniej na bulwarach Wiślanych inny 4-latek zgubił się w trakcie spaceru z babcią. Chłopiec również nie potrafił powiedzieć jak się nazywa. W odnalezieniu opiekunki chłopca pomogli przechodnie i Straż Miejska.

-Przy okazji przypominamy, że udając się z dzieckiem na spacer w zatłoczone miejsce, warto wyposażyć je w numer telefonu do osoby dorosłej, z którą kontakt wskazany jest w razie zagubienia malucha (na takiej kartce nie należy zamieszczać żadnych innych informacji, które mogłyby być nadużyte przez osoby niepowołane) – apeluje Straż Miejska.

 

fot. UMW

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda