mobile
REKLAMA

8 kobiet

Już 19 lutego w ramach cyklu „8 Kobiet” odbędzie się koncert Ani Szarmach. Ta utalentowana wokalistka będzie bohaterką trzeciego wydarzenia z tej serii. Event zostanie zorganizowany w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury Ochota przy ulicy Radomskiej 13/21.

Informacja prasowa
8 kobiet

Zimowy weekend jest świetną okazją do zrobienia czegoś ciekawego w gronie rodziny i przyjaciół. Każdy koncert i wydarzenie kulturalne to odskocznia od zgiełku codziennego życia. Jeśli jeszcze nie wiedzą Państwo jak spożytkować czas w trzecią sobotę lutego, to specjalnie dla Was zostanie zrealizowany ciekawy koncert jeszcze ciekawszej wokalistki.

Cykl „8 Kobiet” to niezwykłe wydarzenia, podczas których są prezentowane najciekawsze zjawiska kobiecej sceny muzycznej w Polsce i za granicą. Osiem koncertów, osiem utalentowanych kobiet i osiem możliwości przeżycia nietuzinkowych muzycznych doświadczeń.

Tym razem Państwa gościem będzie bardzo utalentowana artystka Ania Szarmach, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest autorką czterech docenionych albumów solowych. Jako bardzo płodna artystka, łącząca piękny głos, muzyczną wrażliwość i nieustanne poszukiwanie nowych przestrzeni muzycznych osiągnęła duży sukces na polskiej scenie muzycznej. W ciągu swojej kariery współpracowała m.in. z Anną Marią Jopek, Kubą Badachem, Frankiem McCombem i wieloma innymi znakomitymi artystami. Jej droga to przykład niezależności artystycznej. W 2011 wystąpiła na płycie Czarodzieje Uśmiechu 2, z której dochód został przeznaczony na realizację programu „Nie nowotworom u dzieci”.

Koncert, który odbędzie się w trzecim tygodniu lutego to niezwykła okazja na doświadczenie muzycznych doznań z najwyższej półki. Każdy, kto zdecyduje się na uczestnictwo w tym wydarzeniu, nie będzie tego żałował.

Bilety można nabyć w kasie Ośrodka Kultury Ochota oraz w serwisie Biletyna. Bilet w przedsprzedaży kosztuje 40 zł, natomiast w dniu koncertu jest to koszt 50 zł. Według nas jest to świetna okazja do spędzenia niezwykłych chwil w towarzystwie dobrej muzyki.

Fot. UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda