mobile

Artur Andrus charytatywnie

Znany i lubiany artysta wystąpi 25 marca o godz. 19.00 w Centrum Promocji Kultury Praga Południe. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc Adasiowi Wituskiemu #AdamWaleczny w jego walce o sprawność i zdrowie.

Aneta Kądzielska/ fot. Marcin Gierasimowicz
Artur Andrus charytatywnie

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się Charytatywny Recital Kabaretowy Artura Andrusa. To doskonała okazja, by usłyszeć lubiane i wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, które stały się przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. „Sokratesa 18". Utwory muzyczne będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami. Arturowi Andrusowi towarzyszyć będą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet, Paweł Śejmo – perkusja.

Dochód ze sprzedaży biletów i z licytacji, które odbędą się tego wieczoru, zostanie przeznaczony na operację nóżki 8 letniego Adama Wituskiego. Jest to druga z trzech koniecznych operacji, aby chłopiec mógł chodzić samodzielnie bez użycia protezy.

Bilety na recital można kupić tutaj.

Źródło: Urząd Dzielnicy Praga-Południe

Zdjęcie: Wikimedia

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda