mobile

Asfaltowanie ul. Powstańców Śląskich

W najbliższy weekend, 24 – 27 września, wykonawca bemowskiego odcinka metra będzie układał ostatnią warstwę asfaltu (ścieralną) na ul. Powstańców Śląskich. Na czas prac jezdnia zostanie zamknięta. Kierowcy i autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego pojadą objazdami.

Informacja prasowa
Asfaltowanie ul. Powstańców Śląskich

W piątek, 24 września, od godz. 23.00 rozpocznie się układanie warstwy ścieralnej na ul. Powstańców Śląskich na jezdni w kierunku południowym - na odcinku od ul. Pełczyńskiego do ul. Górczewskiej. Jezdnia zostanie zamknięta dla ruchu. Kierowcy jadący ul. Powstańców Śląskich od strony al. Obrońców Grodna na skrzyżowaniu z ul. Pełczyńskiego i Bolkowską będą mogli skręcić wyłącznie w prawo lub w lewo. Środkowy pas prowadzący prosto – zostanie zamknięty. Nie będzie możliwości skrętu z ul. Bolkowskiej w lewo i z ul. Pełczyńskiego w prawo w ul. Powstańców Śląskich w kierunku ul. Górczewskiej.

Przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe przez ul. Powstańców Śląskich w rejonie ul. Pełczyńskiego i ul. Górczewskiej zostaną utrzymane.

Zalecany objazd do Centrum i ul. Górczewskiej prowadzi ul. Radiową.

Ruch na jezdni w kierunku północnym pozostanie bez zmian.

Prace zakończą się w poniedziałek, 27 września, o godz. 4.00. Na ulicy zostanie przywrócona organizacja ruchu sprzed prac.

Zmiany w komunikacji

Podczas prac zmienią się (w jednym kierunku) trasy linii: 112, 171, 523, N01 i N43. Linie 112, 171 i N01, autobusy jadące w kierunku pętli Karolin, Torwar i Ursynów Płn., pojadą trasą: Radiowa – Kaliskiego – Lazurowa – Górczewska. Z kolei objazd dla autobusów linii 523 i N43 do pętli PKP Olszynka Grochowska i Dw. Centralny został wytyczony ulicami: Radiowa – Dywizjonu 303 – Księcia Janusza.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda