mobile

„Back to school” po Bemowsku

Bemowski powrót dzieci do szkoły rozpoczął się piknikiem w Parku Górczewska. 

Olimpia
„Back to school”  po Bemowsku

W niedzielę, 16 września miał miejsce największy w historii dzielnicy Bemowo - piknik oświatowo-naukowy. W Parku Górczewska o godzinie jedenastej wystartował „Back to school” z Radiem ZET. Organizatorzy zapewnili dużo atrakcji i zabaw, co przy pięknej pogodzie do złudzenia przypominało wakacyjny wypoczynek. Były dmuchańce, mobilne planetarium, koło fortuny, muzyczne studio, szkółka FC Barcelona, treningi Judo, warsztaty tańca ludowego z Zespołem "Warszawianka Folk Song and Dance Ensemble of Warsaw University "Warszawianka", stoiska naukowe oraz sporo innych atrakcji. Wielu uczestników imprezy uznało piknik „Back to school” za bardzo udane wydarzenie kulturalne. Była to również okazja do zaprezentowania się przez młodzież szkolną. 

- Edukacja to powinien być priorytet każdej dzielnicy. Świetnie, że uczniowie mogli promować dokonania swoje i szkoły. Takie działania należy popierać - skomentował Andrzej Sosnowski, mieszkaniec Bemowa

Zabawa na pikniku trwała do godziny siedemnastej, po czym rozpoczął się koncert gwiazd młodzieżowych np.: Marty Gałuszewskiej - Marthsia i Filipa Lato.

 

BOA

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda