mobile
REKLAMA

Bądźmy razem na baśniowym

Już wkrótce - 10 czerwca, na Placu Baśniowym, przed  siedzibą Ośrodka Pomocy Społecznej Ochota  (ul. Częstochowska 11/15)  w pobliżu Centrum Wsparcia „Moja Rodzina” odbędzie się  piknik  na Powitanie Lata Święto Rodziny.

Informacja prasowa
Bądźmy razem na baśniowym

Podobne wydarzenie, w tym samym miejscu, było organizowane dla mieszkańców dzielnicy w ubiegłym roku. W tym roku planowane jest połączenie dwóch świąt - Dnia Matki i Dnia  Dziecka, stąd nazwa Święto Rodziny. – To bardzo ciekawa idea. Będzie można świętować podwójnie. Mamy nadzieję, że okoliczni mieszkańcy (i nie tylko) zawitają na pikniku. Z pewnością będzie dobra atmosfera,  a okazja do świętowania i zabawy jest. I Dzień Matki i Dzień Dziecka to święta wyjątkowe! Dodatkowo Plac Baśniowy wydaje się być miejscem idealnym na tego typu kameralne sąsiedzkie wydarzenia, o czym się przekonaliśmy podczas wielu wcześniejszych imprez w tym miejscu. Organizatorem pikniku jest Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota. Partnerzy:  Urząd Dzielnicy Ochota, Młodzieżowy Dom Kultury, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci,  organizacje i stowarzyszenia działające na rzecz społeczności lokalnej.

Wzorem poprzednich lat do wspólnej zabawy zaproszono dzieci z  pobliskich przedszkoli. Przewidziano gry, zabawy, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, różne animacje,  –  czyli wszystko co powinno być na takiej imprezie. Będzie malowanie twarzy, konkursy plastyczne, fotobudka, zabawy i gry sportowe, wielkie bańki mydlane, turniej tenisa stołowego, foodsharing, warsztaty plastyczne i rękodzielnicze (m.in. wyrób wisiorków, malowanie płóciennych toreb), artystyczne skręcanie balonów. Będą rozstawione namioty i stoiska z różnymi atrakcjami.

Piknik potrwa od godziny 15 do 17. Szykuje się pełne wrażeń czerwcowe, piątkowe popołudnie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

„Bądźmy razem na Baśniowym” - zaprasza radna Ochoty – Barbara Laszczkowska (Zawsze z Ochotą) tradycyjnie zaangażowana w organizację wydarzenia w tym miejscu.  

 

Warto promować tego typu projekty łączące społeczność lokalną. Podczas takich spotkań każdy znajdzie coś dla siebie, a w dobie wszechobecnych komputerów, smartfonów zabawa na świeżym powietrzu ma szczególne znaczenia. Z pewnością nikt  nie będzie się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie. Pomysłów na przyszłość jest  sporo.  Mamy nadzieję, ze jeszcze niejedno spotkanie na Placu Baśniowym przed Nami.

fot.materiał prasowy

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda