mobile
REKLAMA

„Bezpieczne Wakacje” w OSiR Ochota

Coraz bliżej wakacje. Wiadomo, że to czas beztroskiej zabawy, kiedy czasami zapominamy o zasadach bezpieczeństwa. Szczególnie dotyczy to najmłodszych. Stąd pomysł na organizację imprezy pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”, której celem jest edukacja na temat zasad bezpieczeństwa poprzez zabawę. Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji Ochota. Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca w godzinach 11.00 – 14.00 przy Rokosowskiej 10

Informacja prasowa
„Bezpieczne Wakacje” w OSiR Ochota

W wydarzeniu „Bezpieczne Wakacje” będą uczestniczyć przedszkolaki z dzielnicy Ochota. Po oficjalnym powitaniu gości i przede wszystkim uczestników zaczną się konkursy i zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w przygotowanych konkurencjach.

A co będzie?  Będą zabawy i gry związane z poznawaniem zasad bezpieczeństwa, zmagania sportowe pod nadzorem nauczycieli WF, konkursy plastyczne dla dzieci i dorosłych, występy wokalne i choreograficzne dzieci z zespołu tanecznego. Będą pokazy służb (Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, ratownicy WOPR). Uwaga!  Będą także konkursy dla zaproszonych gości. I co najważniejsze – przewidziano nagrody!

Zabawy przeplatane warsztatami

Przez całe spotkanie grupa animatorów będzie przeprowadzać warsztaty nawiązujące do tematyki imprezy. Prowadzący imprezę będzie zachęcał do brania udziału nie tylko w warsztatach plastycznych, ale również w przygotowanych atrakcjach podczas których będzie można wygrać upominki. Zachęcamy wszystkich by skorzystali z poczęstunku przygotowanego dla wszystkich przybyłych gości. Nasze przedstawienia będą odbywały się na przygotowanej scenie z odpowiednią scenografią. Dmuchane konstrukcje, które zostaną przygotowane na czas zabawy dla najmłodszych z pewnością będą umilać pobyt wszystkim uczestnikom. Profesjonalna obsługa akustyczna sprawi, że nagłośnienie obiektu będzie odpowiednie i zgodne z wymogami. Podczas całej imprezy będzie zapewnione utrzymanie porządku oraz bezpieczeństwa. Będą też ratownicy medyczni.

Uwaga: Wszystkie dzieci wchodzą na obiekt pod opieką rodzica lub opiekuna, na którym spoczywa opieka nad dziećmi przez cały czas trwania imprezy. Wstęp na teren OSiR Ochota dla gości będzie możliwy od godziny 11.00. Bezpłatny wstęp na imprezę mają wszyscy zainteresowani. Ilość uczestniczących osób jest ograniczona względami bezpieczeństwa.

fot.UDOchota


 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda