mobile

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców w Warszawie!

Już 26-go listopada spotykamy się na warsztatach dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Oczekujecie dziecka? Zapraszamy na spotkanie!

TAGI
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców w Warszawie!

Fot: materiały prasowe

Niedługo będziecie rodzicami. To duże wydarzenie i ogromna zmiana w Waszym życiu. Już teraz macie wiele wątpliwości związanych z przebiegiem ciąży oraz późniejszą pielęgnacją maluszka? To właśnie dla Was organizujemy nasze warsztaty. Nasi Eksperci rozwieją wszelkie wątpliwości związane z rodzicielstwem. Pomogą Wam jeszcze lepiej przygotować się do roli rodziców i ze spokojem oczekiwać na przyjście na świat maleństwa.

Pediatra pani dr Joanna Gzik pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie czy jesteście gotowi na poród. Uprzedzi również o tym, jakie dolegliwości mogą Was spotkać po porodzie.
Zastanawiacie się jak zapewnić bezpieczną przyszłość Waszemu dziecku? Pani Kamila Gradowska z Polskiego Banku Komórek Macierzystych opowie jak to zrobić. Ekspert Senna Baby pani Monika Mierzejewska powie jak zapewnić najwyższą jakość snu maluszka? Fizjoterapeutka pani Monika Grzesik przybliży Wam tematykę fizjoterapii podczas połogu.
Dowiemy się jak obserwować swoje ciało po porodzie i jak reagować w różnych sytuacjach. Na wszystkie Wasze dodatkowe pytania związane z tym tematem odpowie pani Agata Golenda właścicielka klubu fitness dla mam Mamoiselle, która będzie do Waszej dyspozycji w trakcie całego wydarzenia. Specjalista psychologii klinicznej dziecka pani Marta Bąkowska przedstawi najlepsze książki o rodzicielstwie, ciąży i zdrowiu całej rodziny. Opowie zarówno o swojej najnowszej książce dla rodziców, jak i o pierwszych wspólnych tygodniach mamy i dziecka. Wszyscy Eksperci z chęcią będą odpowiadać na Wasze pytania podczas indywidualnych rozmów.

Jak zwykle przygotowaliśmy także ciekawe konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody m.in. najnowsze butelki Avent Natural marki Philips oraz vouchery o wartości 600 zł. do wykorzystania w PBKM. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na atrakcje, Waszą wygodę i upominki dla mam lista gości jest ograniczona. Zapraszamy do rejestracji na portalu. 
www.Familie.pl: -> Warsztaty dla kobiet w ciąży: http://wciazy.familie.pl/warsztaty 
Warszawa, 26 listopada, godz. 12:00

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda