mobile
REKLAMA

Bieg przez Most – ruszyły zapisy

Dziś rozpoczęły się zapisy na trzecią już edycję imprezy biegowej dla amatorów „Bieg przez Most – Białołęka 2015”. Dystans, jaki będzie do pokonania to 10 km. Wszyscy chętni biegacze wystartują 13 września tego roku.

TAGI
Bieg przez Most – ruszyły zapisy

Dziś zostało podpisane trójstronne porozumienie w sprawie biegu pomiędzy Dzielnicą Białołęka m.st. Warszawy, partnerem imprezy - Galerią Północną oraz wykonawcą, firmą Sport Evolution.

Trasa biegu będzie prowadziła przez ulice Białołęki oraz przez most im. Marii Skłodowskiej Curie. Każdy, komu uda się ukończyć bieg, otrzyma pamiątkowy medal. Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają statuetki i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

- Bieganie to najprostsza i najtańsza forma uprawiania sportu, dostępna dla każdego, poprawia kondycję, sylwetkę i dodaje energii - wiem to z doświadczenia. Cieszę się, że po raz kolejny spotkamy się na trasie – powiedział Piotr Jaworski, Burmistrz Białołęki.

W tym roku zmieni się lokalizacja startu i mety, które znajdą się w okolicach Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz w Parku Picassa. Trasa biegu posiadać będzie atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, co gwarantuje oficjalne rekordy życiowe. Na pokonanie 10-kilometrowego dystansu zawodnicy będą mieć 90 minut.

W ubiegłorocznej edycji „Biegu przez Most” wzięło udział aż 700 biegaczy.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda