mobile
REKLAMA

Bielany witają lato

Najcieplejsza pora roku coraz bliżej. Dlatego powitajmy ją wspólnie już w sobotę, 3 czerwca, na pikniku „Witaj Lato na Bielanach”. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00. Odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec

Informacja prasowa
Bielany witają lato

Jak co roku, przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych uczestników pikniku. Nie zabraknie gier, zabaw i animacji, z kolei dorośli znajdą coś dla siebie w letniej strefie przygotowanej przez Radio Kolor.

Enej i Dżem na Bielanach

O godz. 19 rozpocznie się część muzyczna wydarzenia. Jako pierwszy lato na Bielanach powita zespół Enej. O godz. 20.30 wystąpi gwiazda wieczoru - legendarny blues-rockowy zespół Dżem.

Dla tych, którzy będą mieli ochotę potańczyć i poskakać w różnych rytmach, przygotowaliśmy Silent Disco. Rozpocznie się o godz. 21 i potrwa do godz. 23.

Na głodnych i spragnionych będzie czekała strefa gastro. Do wybory będą dania tradycyjne, jak i wegetariańskie i wegańskie.

Organizatorzy wydarzenia: Urząd Dzielnicy Bielany(otwiera się w nowej karcie), Stołeczna Estrada(otwiera się w nowej karcie), Bielański Ośrodek Kultury(otwiera się w nowej karcie), Biblioteka im. S. Staszica(otwiera się w nowej karcie), Centrum Rekreacyjno-Sportowe(otwiera się w nowej karcie).

fot.UDBielany

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda