mobile

Black Sabbath w Multikinie!

Legenda rocka, prekursorzy metalu- Black Sabbath, pojawią się na ekranach stołecznego Multikina! Film The End, Of The End” to zapis ostatniego występu zespołu, który odbył się 4 lutego w Birmingham. Materiał zawiera także wywiady z członkami zespołu, którzy opowiadają o pożegnalnej trasie.

Mateusz Wysokiński
Black Sabbath w Multikinie!

W kinach: Multikino Złote Tarasy, Multikino Targówek, Multikino Ursynów możliwe będzie obejrzenie ostatniego koncertu Black Sabbath. Grupa, z okazji zakończenia działalności udostępniła fanom ciężkiego brzmienia swoje pożegnanie.

Grupa została założona w 1968 w brytyjskim Birmingham przez Ozzy’ego Osbourne’a, Tonny'ego Iommiego, Geezera Butlera i Billa Warda. Przez lata zespół wielokrotnie zmieniał skład, zatrudniając między innymi Ronniego Jamesa Dio, wokalistę Deep Purple- Iana Gilliana, czy legendarnego gitarzystę: Glenna Hughesa. W 2013 roku doszło do reaktywacji kapeli, w prawie oryginalnym składzie (bez Billa Warda) i nagrania przez nią albumu „13”, za który Black Sabbath dostali nagrodę Grammy. W 2016 panowie ruszyli w ostatnią trasę koncertową, „The End”, która objęła także teren Polski. Przez prawie 50 lat kariery pionierzy metalu wylansowali takie ponadczasowe utwory jak „Paranoid”, „Iron Man” czy,"Sabbath Bloody Sabbath”. W 2006 roku muzycy zostali przyjęci do Rock N’Roll Hall of Fame, która zrzesza największe sławy muzyki rockowej i metalowej.

 

Bilety do nabycia są w kasach kinowych, jak też na stronie Multikina w cenie 28 złotych.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda