mobile

Były pracownik skradł pieniądze

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wszedł do sklepu, w którym dzień wcześniej pracował i z kasy fiskalnej wyjął pieniądze w kwocie 2 tysiące złotych, po czym opuścił sklep. Kiedy właściciel zorientował się, że brakuje pieniędzy, powiadomił patrol Policji. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Były pracownik skradł pieniądze

Po godzinie 13 policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło w sklepie w dzielnicy. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że do sklepu wszedł mężczyzna, podszedł do kasy fiskalnej, z której wyjął pieniądze w kwocie 2 tysięcy złotych. Zaraz po tym sklep opuścił. Kiedy właściciel zorientował się, że doszło do kradzieży, natychmiast powiadomił patrol Policji. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że związek z kradzieżą ma mężczyzna, który jeszcze dzień wcześniej był zatrudniony w sklepie.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Operacyjni ustalili, gdzie przebywa 34-latek. Policjanci dotarli do niego i zatrzymali go. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda