mobile
REKLAMA

Charytatywny pokaz Fundacji Spełnionych Marzeń i marki "Endo"

To będzie weekend pełen mody, pasji i spełnionych marzeń. Już 24 listopada w Starej Elektrowni Powiśle podczas Warsaw Fashion wśród wielu pokazów odbędzie się jeden wyjątkowy - z udziałem dzieci po przebytej chorobie nowotworowej, podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Towarzyszyć im będą gwiazdy kina, estrady i telewizji.

Informacja prasowa
Charytatywny pokaz Fundacji Spełnionych Marzeń i marki "Endo"

Gabi Drzewicka, Marta Manowska, Kuba Wesołowski, Janusz Chabior to tylko kilku artystów, których będziemy mogli zobaczyć podczas tego wyjątkowego pokazu. Gwiazdy będą towarzyszyć małym modelom, którzy debiutują w tej roli. Podopieczni fundacji to pacjenci Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży IMiD oraz Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ideą pokazu mody jest pokazanie zwycięzców i dodanie otuchy wszystkim walczącym z chorobą. Pokazy mody to dla naszych podopiecznych nie tylko przejście po wybiegu. To odzyskanie siły i nadziei po długim leczeniu. Ale przede wszystkim docenienie ich bohaterskiej walki - mówi Tomasz Osuch, Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Podopieczni wystąpią w charytatywnej kolekcji marki Endo pn. "Razem możemy więcej", zaprojektowanej przez Magdalenę Różczkę. Na wybiegu podczas dwóch wyjść zobaczymy również Karolinę Pilarczyk, Sashę Strunin, Szymona Majewskiego, Patryka Czerniejewski, Rafała Mroczka, Piotra Świerczewskiego i wielu innych.

Pokaz odbędzie się o godz. 14.00 w dn. 24 listopada 2018 w Starej Elektrowni Powiśle ul. Elektryczna 2 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

Fot. spelnionemarzenia.org.pl/dzieje-sie-artykul/pokaz-mody-dzieci-dzieciom-212

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda