mobile
REKLAMA

Chcemy przede wszystkim wrócić do dobrej gry

Już dziś o 17:00 siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie zmierzą się we własnej hali z zespołem IŁ Capital VolleyClub Stare Babice. W pierwszym meczu w Wołominie, bo tam jeszcze w ubiegłym roku rozgrywał swoje mecze IŁ Capital górą byli gospodarze. Jak będzie tym razem?

Marcin Kalicki
Chcemy przede wszystkim wrócić do dobrej gry

Warszawianie cały czas mają spore szanse na zajęcie jednego z dwóch pierwszych miejsc gwarantujących udział w play-offach i walce o awans do I ligi. Aby tak się stało ważne jest by w kolejnych meczach zdobywali punkty i odrabiali straty do czołowej trójki. Pierwszy krok muszą zrobić już dzisiaj.

Czego kibice mogą spodziewać się po drużynie z Woli? – Każdy następny mecz mogę śmiało powiedzieć, że jest dla nas meczem o wszystko. Jeśli chcemy się liczyć w walce o najlepszą dwójkę, nie możemy już sobie pozwolić na starty punktów. Dzisiejsze spotkanie na pewno będzie bardzo trudne. Przeciwnik mimo, że znajduje się w dolnej części tabeli, prezentuje bardzo dobrą siatkówkę. Wspomnę tylko, że odnotowali jak na razie jedno zwycięstwo i to właśnie z nami, więc zapewniam, że będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby się zrewanżować i zgarnąć komplet punktów – mówi libero Dariusz Bonisławski.

– Chcemy przede wszystkim wrócić do dobrej gry i kontrolować ten mecz w decydujących momentach setów. Mamy nadzieję, że tak będzie i dopiszemy trzy punkty – powiedział Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – IŁ Capital VC Stare Babice rozpocznie się dziś, o godz. 17:00 w hali przy ul. Rogalińskiej 2. Zapraszamy

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda