mobile
REKLAMA

Chcemy zakończyć ligę mocnym akcentem

W najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka sezonu zasadniczego II ligi mężczyzn. Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie zmierzą się w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 z AZS UWM Olsztyn.

Marcin Kalicki
Chcemy zakończyć ligę mocnym akcentem

Po siedemnastu kolejkach drużyna z Warmii z siedemnastoma punktami zajmuje ósme miejsce. Nawet ewentualna wygrana w Warszawie nie pozwoli zespołowi z Olsztyna uniknąć w tym sezonie gry w fazie play-out. MOS Wola natomiast zgromadził dotychczas dwadzieścia cztery punkty i zajmuje piątą lokatę o punkt wyprzedzając lokalnego rywala – KS Metro. – Z Olsztynem chcemy zagrać na maksa żeby utrzymać piąte miejsce – zapowiada Kajetan Iszczuk.

– Gramy ostatni mecz w sezonie z drużyną z Olsztyna, w którym mamy prosty cel zwycięstwo. Tym bardziej, że gramy we własnej hali i chcemy zakończyć sezon w dobrym nastroju. Liczymy na naszych kibiców, że będą również i w tym meczu z nami. Bardzo cenne jest wasze wsparcie i doping dla nas – zapewnia Karol Kubisz.

Hala przy Rogalińskiej, choć specyficzna, w tym roku często sprzyjała gościom, na co zwraca uwagę trener gospodarzy. – W ostatniej kolejce chcemy poprawić swój bilans na własnej hali, bo to chyba pierwszy sezon, gdzie więcej wygrywamy na wyjeździe niż u siebie. Chcemy zakończyć ligę mocnym akcentem – mówi Krzysztof Wójcik, szkoleniowiec wolskiej drużyny.

Pozostałe mecze 18. kolejki grupy 2 II ligi mężczyzn:

Legia Warszawa – UKS Centrum Augustów

KS Metro Warszawa – KS Camper Wyszków

Bestios Białystok – SMS PZPS II Spała

UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – AZS UWM Olsztyn rozpocznie się w sobotę, 27 lutego o godz. 19:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na relację na żywo na FB zespołu z Woli oraz do czytania relacji na łamach Informatora Stolicy.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda