mobile
REKLAMA

„Chodź na Pragie” już jutro.

W niedzielę 25 września trzecia tegoroczna wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego. Zgłosiło się już ponad 100 wystawców, są jeszcze ostatnie miejsca. Nowością będzie specjalny punkt zorganizowany przez Muzeum Warszawskiej Pragi.

Informacja prasowa
„Chodź na Pragie” już jutro.

Na poprzednich garażówkach historyczny bazar tętnił życiem. Stoiska odwiedzało sporo ponad kupujących. Wstęp – zarówno dla klientów jak i wystawców – jest bezpłatny. Sprzedający muszą się jednak wcześniej zarejestrować na stronie internetowej(otwiera się w nowej karcie).

W przedsięwzięcie zaangażowało się Muzeum Warszawskiej Pragi. W budce nr 9 w godzinach 11.00-15.30 można będzie dosłownie przenieść się w czasie. Muzeum zaprezentuje słuchowisko „Bazar Różyckiego. Tam było wszystko” złożone ze wspomnień zebranych w muzealnym Archiwum Historii Mówionej. Najmłodsi będą mogli pod okiem animatorów zaprojektować i wykleić techniką kolażową własny bazarowy stragan – z czym dusza zapragnie!

W trakcie imprezy wystawiać się będzie także Dom Kultury PRAGA przedstawiając swoją ofertę. Nie zabraknie też czegoś dla ciała – będzie gastronomia w postaci kanapek na ciepło, grilla, ciepłych napojów.

A o godzinie 16.00 na dziedziniec Muzeum Warszawskiej Pragi lub do sali konferencyjnej Muzeum (w zależności od pogody) zaprasza Chór Otwarty. Będzie to świetna okazja do wspólnego śpiewania, podzielenia się głosem i energią z innymi ludźmi. 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda