mobile
REKLAMA

Co najlepiej położyć na podłogę? Tutaj znajdziesz wszystko!

Co położyć na podłogę w kuchni, a co w przedpokoju? Czy lepszym wyborem do salonu będzie drewniana podłoga, czy winylowa? To tylko niektóre z kwestii, które trzeba rozstrzygnąć podczas urządzania lub remontowania mieszkania. Mamy jednak dla Ciebie świetną wiadomość — nie musisz tracić czasu na długie poszukiwania najlepszej opcji w wielu różnych sklepach. Wszystko, co na podłogę, znajdziesz w salonach Komfort w Warszawie!

Artykuł sponsorowany
Co najlepiej położyć na podłogę? Tutaj znajdziesz wszystko!

Co położyć na podłogę w domu?

To, co położyć na podłogę, zależy przede wszystkim od pomieszczenia i jego specyfiki. Podłoga drewniana świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni i innych miejscach, w których chcemy stworzyć przytulny klimat. Z kolei nowoczesna podłoga PVC zachwyca różnorodnością dostępnych opcji i uniwersalnością. 

Oprócz tego większość z nas nie wyobraża sobie ciepłego i przytulnego wnętrza bez miękkiego dywanu na podłogę w salonie lub praktycznej, dobrze izolującej zimną posadzkę wykładziny.

Niezależnie jednak od tego, jakie wykończenie uznasz za najlepsze, wszystko znajdziesz w salonach Komfort. Oferujemy szeroki wybór paneli, desek, parkietów, płytek, wykładzin i dywanów na podłogę do kuchni, salonu, łazienki i każdego innego pomieszczenia w Twoim domu.

Drewno, płytki, panele — podłoga dopasowana do Ciebie!

Dobrze wiemy, że wybór idealnej podłogi może być naprawdę trudny. Obecnie mamy do dyspozycji tyle opcji, że podjęcie decyzji, co na podłogę w kuchni czy sypialni będzie najlepsze, może wymagać wielu godzin poszukiwania informacji oraz dysput z domownikami. W salonach Komfort możesz także zasięgnąć pomocy naszych doświadczonych doradców, którzy o podłogach wiedzą wszystko. Masz pytania, wątpliwości lub nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Skorzystaj z naszych usług!

Panele, parkiety, dywany i jeszcze więcej — salony Komfort w Warszawie

Niezależnie od tego, czy poszukujesz materiałów potrzebnych do wykończenia podłogi, czy dywanów lub wykładzin, znajdziesz je w kilku sklepach Komfort na terenie Warszawy:

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Górczewska 218, Warszawa

Lokalizacja salonu Komfort przy ulicy Górczewskiej jest szczególnie dogodna dla mieszkańców dzielnic Bemowo, Jelonki oraz ich okolic. Łatwo trafisz do nas, jadąc aleją Obrońców Grodna lub Powstańców Śląskich. Dla osób poruszających się komunikacją miejską również mamy doskonałą wiadomość — znajdujemy się niedaleko przystanków Metro Bemowo oraz Klemensiewicza. 

Górczewska 218, 01-460 Warszawa

511 770 361

 

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Puławska 427, Warszawa

Salon Komfort na Ursynowie położony jest w miejscu zapewniającym doskonały dojazd również mieszkańcom Służewa, Kabatów i innych pobliskich dzielnic. Zapraszamy do odwiedzin również osoby z Piaseczna, Raszyna czy Konstancina-Jeziornej - można do nas naprawdę łatwo trafić dzięki bliskości drogi S2.

Puławska 427, 02-801 Warszawa

885 985 164

 

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Salon przy ulicy Mineralnej to kolejny sklep Komfort położony w południowej części Warszawy. Znajdziesz nas w Centrum Krakowska 61. Trafisz tutaj, jadąc komunikacją miejską, kierując się z węzła przesiadkowego P+R Aleja Krakowska. Można do nas łatwo dojechać z dzielnic Ochota i Ursynów, a także Pruszkowa oraz Raszyna.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

 

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Zlokalizowany w sercu Centrum Handlowego Targówek salon przy ulicy Malborskiej 49 najczęściej odwiedzany jest przez mieszkańców północno-wschodnich dzielnicy stolicy, a także okolicznych miejscowości. Jego położenie jest szczególnie dogodne dla mieszkańców Targówka, Bródna, Marek, Ząbek i Kobyłki.

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Poszukujesz salonu Komfort w pobliżu dzielnicy Targówek, Bródno, Białołęka lub Żerań? Znajdziesz go w centrum Zielony Targówek, przy ulicy Głębockiej. Możesz do nas również łatwo dotrzeć z Legionowa, Michałowa, Łomianek czy Żarowa — znajdujemy się blisko trasy S8.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Elektronowa 2, Warszawa

Jeden z największych sklepów Komfort na prawym brzegu Wisły znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Auchan Modlińska, przy ulicy Elektronowej. To zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od Wileniaka, niedaleko stacji Warszawa Toruńska oraz przystanków Żerań FSO.

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

Komfort - Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Plac Szwedzki 3, Janki

Lokalizacja salonu Komfort przy Placu Szwedzkim zapewnia szczególnie dobry dojazd osobom jadącym z dzielnic Ursus oraz Włochy, a także Sękocina i Raszyna. Łatwo można do nas trafić również z nieco dalej położonych miejscowości, przede wszystkim Nadarzyna, Piastowa oraz Pruszkowa.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493

zdjęcie: komfort.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda