mobile

Daj się porwać sportowym marzeniom!

8 grudnia 2018 Decathlon Bemowo, będzie świętowało swoje 3. urodziny w prawdziwie sportowym stylu. Moc niebanalnych atrakcji, rodzinnych konkursów czy miniturniejów zagwarantuję dawkę pozytywnej energii i zdrowej porcji ruchu. Jak przystało na prawdziwe urodziny, nie zabraknie również słodkiego poczęstunku w postaci tortu.

Informacja prasowa
Daj się porwać sportowym marzeniom!

Sport to wspaniała zabawa dla całych rodzin. Integruje, wyzwala radość, a przede wszystkim pozytywnie wpływa zarówna na umysł i ciało. Kto choć raz spróbował aktywności fizycznej, zazwyczaj już się z nią nie rozstaje. Różnorodność dyscyplin sportowych jest ogromna, ale wszystkie można znaleźć pod jednym dachem - w Decathlon Bemowo. To właśnie tutaj 8 grudnia będziecie mogli spełnić sportowe marzenia, wziąć udział w zajęciach z tańca, sztuk walki, wyścigach rowerowych, pograć w ping ponga czy koszykówkę.

 

Moc atrakcji dla małych...

Dla najmłodszych goście urodzin został przygotowany prawdziwy sportowy tor przeszkód składający się z takich dyscyplin jak: sztuki walki, taniec, piłka nożna czy rowery. Pokonując szereg atrakcyjnych konkurencji, na mecie będzie czekał dyplom oraz pasowanie na Sportowca Decathlon.

Tego dnia Decathlon Bemowo spełni również sportowe marzenia - zarówno dzieci, jak i dorosłych. Za sprawą fotobudki pasji każdy bez względu na wiek będzie mógł zrobić sobie zdjęcia w stroju wybranego sportowca. Bo która dziewczynka nie marzyła o zastaniu baletnicą, a chłopiec światowej sławy piłkarzem?

 

... i tych nieco starszych

Podczas, gdy dzieci będą poznawały kolejne sportowe dyscypliny, rodzice będą mieli okazję, aby spotkać się i porozmawiać ze sportowymi ekspertami. Tego dnia, będzie można wykonać profesjonalny pomiar tkanki tłuszczowej oraz skonsultować się z fizjoterapeutą. Nie zbraknie również rodzinnego konkursu, w którym do wygrania będzie 5 voucherów o łącznej wartości 500 zł.

 

Szczegółowy harmonogram 3. urodzin Decathlon Bemowo wraz z informacją o godzinach zaplanowanych atrakcjami można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/285671582055533/

 

8 grudnia 2018, godzina 12:00 - 17:00

Decathlon Bemowo, ul. Warszawska 6

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda