„Demolka” potrzebuje pomocy
Młoda, zdolna zawodniczka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego, 17.letnia Aleksandra Mielniczuk „Demolka” potrzebuje pomocy w powrocie do zdrowia.

Aleksandra Mielniczuk razem z koleżankami zdobyła Młodzieżowe Mistrzostwo Polski w styczniu 2017 roku. Niestety, podczas meczu finałowego ekstraligi futsalu kobiet z broniącymi tytułu Mistrza Polski seniorkami AZS UAM Poznań Aleksandra doznała bardzo poważnego urazu stawu kolanowego. Powrót do pełni zdrowia i sportu zapewnia kosztowna operacja. Zawodniczka potrzebuje 10.000 zł. Do chwili obecnej zebrano połowę kwoty, a czas zbiórki jest ograniczony – pieniądze potrzebne są do 7 kwietnia 2017 roku. Poniżej podajemy link do strony internetowej zbiórki:
https://pomagam.pl/pomocdlademoli
Mamy nadzieję, że czytelnicy Informatora Stolicy dołączą się do akcji pomocy Aleksandrze Mielniczuk. Za każdą wpłatę serdecznie w imieniu zawodniczki dziękujemy.