mobile
REKLAMA

Dzień Babci i Dziadka w Wola Parku

W poniedziałek 21 stycznia w Dzień Babci będzie okazja by spędzić razem chwile przy dobrej zabawie. Wolskie Centrum Kultury zaprasza dziadków i wnuków na wspólne świętowanie.

Aneta Kądzielska
Dzień Babci i Dziadka w Wola Parku

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych momentów w roku. Jest to czas szczególnego okazywania wdzięczności i przywiązania. Dlatego Wolskie Centrum Kultury przygotowało wiele atrakcji dla wnuków i dziadków. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 w strefie zlokalizowanej na 1 piętrze przy sklepach Toys”R”Us oraz TK Maxx i potrwa do godziny 19:00.

Wspólne świętowanie zacznie się przedstawieniem teatralnym dla najmłodszych pt. „Malutkie słoniątko”. Jest to opowieść o przygodach ciekawskiego słonika, który wyrusza w świat. W trakcie podróży poznaje odpowiedzi na nurtujące go pytania, dowiaduje się np. skąd słonie mają trąby. Uzupełnieniem przedstawienia będą wesołe piosenki, a także dalsze zabawy teatralne, które poprowadzą doświadczeni aktorzy. W programie przewidziano liczne konkursy, pokazy taneczne i interaktywne gry.

Na dziadków czekają szczególne atrakcje. Będą mogli zmierzyć się w zabawnych rywalizacjach np. kto na czas zawiąże krawat i kokardki. Seniorzy odpowiedzą też na pytanie o ulubione zabawki wnuków. Najmłodsi natomiast rozwiążą test wiedzy o swoich dziadkach i wezmą udział w warsztatach plastycznych. Zrobiony przez nich własnoręcznie upominek dla babci i dziadka będzie piękną pamiątką wspólnego świętowania. Podczas spotkania ze sztuką i teatrem w Wola Parku będzie można zapoznać się z programem zajęć oferowanych przez Wolskie Centrum Kultury.

 

Źródło: Havas PR Warsaw

Zdjęcie: pixabay.com

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda