mobile
REKLAMA

Dziewiąta edycja akcji „Świeć blaskiem z odblaskiem”

W poniedziałek, 4 grudnia, przed Urzędem Dzielnicy Ochota przy ul. Grójeckiej 17a została zainaugurowana dziewiąta edycja akcji „Świeć blaskiem z odblaskiem.” Zastępca Burmistrza Ochoty Sławomir Umińskim oraz z dzieci z ochockich placówek oświatowych zawiesili na choince kolorowe odblaski. Nie od dziś wiadomo, że odblaski znacznie zwiększają widoczność i znacząco poprawiają bezpieczeństwo na drodze

Informacja prasowa
Dziewiąta edycja akcji „Świeć blaskiem z odblaskiem”

Akcja „Świeć blaskiem z odblaskiem” w tym roku potrwa do 8 grudnia. Ta inicjatywa, ciesząca się dużą popularnością wśród mieszkańców Ochoty, ma podkreślać, jak istotne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Widoczny pieszy, rowerzysta czy użytkownik hulajnogi  wyposażony w odblask nie tylko dba o swoje bezpieczeństwo, ale również o innych użytkowników drogi, a to jest niezwykle ważne.

Zapraszamy mieszkańców Ochoty do wzięcia udziału w tej akcji. Nie czekając na Mikołaja, sami możemy sobie zrobić prezent – wziąć z choinki kolorowy odblask.

„Świeć blaskiem z odblaskiem” to wspólna akcja Straży Miejskiej m.st. Warszawy oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i ma charakter profilaktyczno-edukacyjny. Jej celem jest zmniejszenie liczby wypadków z udziałem pieszych poprzez uświadomienie i zapobieganie problemowi ich słabej widoczności.

Warto wziąć udział!

fot.UDOchota 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda