mobile
REKLAMA

Dziś reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Turcji– będą zmiany w organizacji ruchu

O godz. 20. 45 na Stadionie Narodowym rozpocznie się mecz piłki nożnej, w którym zmierzą się ze sobą reprezentacja Polski i Turcji. Jest to ostatni test przed wyjazdem na mistrzostwa Europy. Jak w przypadku poprzednich spotkań piłkarskich tak i tym razem na Stadion najlepiej dojechać komunikacją miejską. Osoby, które będą posiadali bilety i akredytacje na mecz mogą podróżować Warszawskim Transportem Miejskim za darmo

Redakcja
Dziś reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Turcji– będą zmiany w organizacji ruchu

Posiadacze biletów i akredytacji na mecz będą bezpłatnie podróżowali Warszawskim Transportem Publicznym, pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej w 1. strefie biletowej. Nie zapłacą też za postój samochodów na parkingach P+R. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Przed meczem

Od godziny 18:30 zostanie ograniczony wjazd na Saską Kępę. Do godziny 20:45 kierowcy nie wjadą na obszar pomiędzy aleją Poniatowskiego i aleją Waszyngtona, ulicą Międzynarodową, aleją Stanów Zjednoczonych i ulicą Wał Miedzeszyński oraz aleją Stanów Zjednoczonych, ulicami Afrykańską i Bora-Komorowskiego. Zakazy nie będą dotyczyły pojazdów z identyfikatorami SK, taksówek oraz pojazdów jednośladowych.

Policjanci będą mogli podjąć decyzję o zamknięciu innych ulic. W przypadku zamknięcia Sokolej, od Zamoście do Wybrzeża Szczecińskiego, od godziny 18:30 do zakończenia meczu, autobusy linii: 102, 125 i 202 pojadą ulicami Targową i Kijowską do pętli Dw. Wschodni (Kijowska), a 146 i 147 Wybrzeżem Szczecińskim i Zamoście.

W przypadku zamknięcia ulic: Zamoyskiego, Zamoście i Sokolej, autobusy linii: 102, 125, 202 będą jeździły ulicami Targową i Kijowską do przystanku końcowego na pętli Dw. Wschodni (Kijowska), 135 pojadą Targową, a 146 i 147 – aleją Zieleniecką.


Jak wrócić ze stadionu?

Po zakończeniu meczów, czyli około godziny 22:30, jeśli duża grupa kibiców będzie chciała przejść do centrum pieszo, policja może zdecydować o zamknięciu mostu Poniatowskiego i Alej Jerozolimskich na odcinku od ronda Waszyngtona do ronda de Gaulle’a.

Z ronda Waszyngtona będą dodatkowe kursy autobusów linii 138 i 509 w kierunku Bokserskiej, Gocławia i Winnicy.

Więcej będzie też tramwajów. Składy linii 7 pojadą przez most Śląsko-Dąbrowski. Tramwaje linii 9 i 24 po stronie śródmiejskiej skończą trasy na placu Starynkiewicza, a po stronie praskiej – przy pętli Ratuszowa-Zoo. Tramwaje linii 22 na lewym brzegu Wisły pojadą z osiedla Piaski na plac Starynkiewicza, natomiast po drugiej stronie rzeki będą kursowały w pętli z i do ronda Wiatraczna. Z kolei składy linii 26 z alei Zielenieckiej pojadą w kierunku Metra Młociny.

Dodatkowo uruchomiona zostanie zastępcza linia Z-9. Autobusy z placu Zawiszy zabiorą pasażerów: Alejami Jerozolimskimi, Bracką (powrót Nowym Światem), przez plac Trzech Krzyży, Alejami Ujazdowskimi, Trasą Łazienkowską, Wałem Miedzeszyńskim, Zwycięzców, Saską, aleją Waszyngtona do ronda Wiatraczna.

Autobusy linii: 111, 117, 158, 166, 507, 521, N22, N24, N72 ominą zamknięty fragment tras mostem Łazienkowskim, a linii 146 i 147 pojadą prosto aleją Zieleniecką.

 

fot. UMW

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda