mobile
REKLAMA

Emocje podarowane na święta

Zdjęcie Marylin Monroe zrobione przez jej pierwszego fotografa i oddanego przyjaciela André de Dienesa. Kartki z życzeniami noworocznymi stworzone własnoręcznie przez Tadeusza Makowskiego czy Jana Tarasina. Niezwykła lalka teatralna ze spektaklu „Przyszliśmy tu po kolędzie”. Opowieści, które kryją się za tymi obiektami to najcenniejsze, co możemy komuś podarować. Emocje, które niosą są unikalne i niemożliwe do odtworzenia w przypadku nowych czy wyprodukowanych masowo rzeczy. DESA Home to miejsce, gdzie można znaleźć kilka tysięcy takich prezentów z duszą. Obdarowując nimi bliskich wzbogacamy historię tych przedmiotów, pozwalamy im dalej żyć. Dodatkowo w showroomie marki przez cały grudzień można skorzystać z usług eksperta, który pomoże wybrać najlepsze gwiazdkowe upominki.

Informacja prasowa
TAGI święta DESA
Emocje podarowane na święta

W dawaniu prezentów od materialnego aspektu ważniejsza jest uwaga, którą poświęcamy obdarowywanej osobie. Czas kiedy zastanawiamy się, co sprawi jej radość, co lubi, jakie ma marzenia. Przywołujemy wspólnie spędzone chwile – śmiech, wzruszenie, łzy. Myślimy o tym, co jeszcze przeżyjemy razem… Chcemy podarować coś, co wyrazi te wszystkie emocje. W tej roli najlepiej sprawdzą się przedmioty vintage oraz sztuka. Za każdym z takich obiektów kryje się historia – od momentu jego powstania, przez znalezienie się w pierwszym dom po towarzyszenie kolejnym właścicielom.

Eksperci DESA Home wyselekcjonowali dziesiątki wyjątkowych rzeczy, które razem z towarzyszącymi im opowieściami i emocjami staną się najlepszymi prezentami. Znalazły się wśród nich m.in. rzeźby Barbary Falender, które były częścią seksualnej rewolucji lat 60. i 70., czy czerpiące z zupełnie innych inspiracji dzieła Sylwestra Ambroziaka. Poszukujący podarunku dla miłośnika popkultury może wybierać z szerokiej oferty unikalnych fotografii autorstwa ikonicznych twórców m.in. Miltona H. Greene’a, Berta Sterna, Angusa McBean przedstawiających sławy takie jak Marylin Monroe, Mick Jagger, Freddie Mercury, Audrey Hepburn, Angelina Jolie, czy Sophia Loren.

W sklepie DESA Home można znaleźć prezent zarówno dla kolekcjonera sztuki czy designu, miłośnika zwierząt (figurki psów i grafiki z czworonogami), fana zimowych krajobrazów (chociażby obraz „Zimowe polowanie z chartami” Alfreda Wierusza-Kowalskiego), jak i dla najmłodszych (ilustracje przedstawiające bohaterów dziecięcej wyobraźni).

W ofercie sklepu można znaleźć także kuratorski wybór wyjątkowych rzeczy, które ozdobią wigilijny stół – od zastawy po stylowe dodatki, takie jak wazony z chińskiej porcelany i szklane formy wyprodukowane przez najbardziej pożądane przez kolekcjonerów polskie fabryki, czy świeczniki, zarówno stuletnie, jak i zaprojektowane przez najgłośniejszych twórców jak Horbowy.

DESA Home w okresie przedświątecznym uruchamia specjalne dyżury eksperckie ze specjalistami z dziedziny sztuki i designu, którzy podpowiedzą, które dzieła sztuki i designerskie obiekty najlepiej wybrać na prezent. Aby skorzystać z tych eksperckich konsultacji wystarczy przyjść do warszawskiego showroomu marki.

Inspiracji można szukać również przez całą dobę na stronie desahome.pl, gdzie oprócz dostępu do całej oferty sklepu znajdują się polecenia kuratorów oraz specjalna sekcja ze świątecznymi trendami. Wszystkie zakupione obiekty mogą zostać zapakowane na prezent.

Fot. mat. pras.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda