mobile
REKLAMA

Fałszywy sąsiad w rękach kryminalnych z Bielan

Zarzut oszustwa w warunkach recydywy usłyszał mężczyzna, który trafił w ręce bielańskich kryminalnych. 43-latek podając się za sąsiada pożyczył od pokrzywdzonego pieniądze, których nie miał zamiaru oddać. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Redakcja
Fałszywy sąsiad w rękach kryminalnych z Bielan

Wyobraźnia oszustów nie zna granic. Często są bezwzględni i bez żadnych skrupułów wykorzystują dobre serce pokrzywdzonych. Ofiarą oszusta padł mieszkaniec Bielan. Do jego drzwi zapukał mężczyzna i przedstawił się jako sąsiad z klatki schodowej. Sprawiał wrażenie roztrzęsionego, poprosił o pożyczkę na zakup leków. Obiecywał, że jeszcze tego samego dnia zwróci pieniądze. Pokrzywdzony wyciągnął z portfela 230 złotych po czym przkazał je fałszywemu sąsiadowi. Pieniędzy niestety nie odzyskał.

Sprawą zajęli się kryminalni z bielańskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny oraz jego aktualne miejsce pobytu. Kilka dni temu 43-latek został zatrzymany. Śledczy po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzuty oszustwa w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda