mobile

Fundacja Kulturalne Dzieci zaprasza na pierwszą edycję Kulturalnego Pikniku Rodzinnego

2 września 2018r. o godz. 10:00  w Parku Górczewska Piknik odbędzie się Kulturalny Piknik Rodzinny, który jest wyjątkową okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, zapoznania się z ofertą wspaniałych firm dziecięcych w atmosferze zabawy i interakcji. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka.

 

Informacja prasowa
Fundacja Kulturalne Dzieci zaprasza na pierwszą edycję Kulturalnego Pikniku Rodzinnego

Fundacja Kulturalne Dzieci, której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych, zaprasza na pierwszą edycję Kulturalnego Pikniku Rodzinnego, przygotowanego specjalnie dla żądnych przygód i atrakcji rodziców i dzieci!

Piknik odbędzie się w Parku Górczewska 2 września 2018r. o godz. 10:00 patronat honorowy nad piknikiem objął Rzecznik Praw Dziecka.

Kulturalny Piknik Rodzinny jest wyjątkową okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, zapoznania się z ofertą wspaniałych firm dziecięcych w atmosferze zabawy i interakcji.

2 września o godz. 10.00 zapraszamy do Parku Górczewska na warszawskim Bemowie, pod naszą scenę, wybudowaną specjalnie na tę okazję.

W programie:

– Spotkanie z Ambasadorkami

- Pokazy Mody dla dzieci i kobiet

- Warsztaty taneczne

- Konkursy dla dzieci

- Kreatywne Warsztaty dla dzieci: malowanie piaskiem, mały konstruktor

- Piknik atrakcje dla dzieci- warsztaty, atrakcje, produkty dla najmłodszych

- Malowanie Buziek, Zabawy z chustą animacyjną.

Między godziną 10.00 – 15.00, pod czas pikniku będą mogły zagrać wraz ze swoimi opiekunami w niezwykłe gry planszowe i warsztaty plastyczne w kreatywnym kąciku Fundacji Kulturalne Dzieci i firmy Alexander Toys, wziąć udział w zajęciach ruchowo-tanecznych. Na najmłodszych czekają zabawy z chustą animacyjna, taniec ze wstążkami czy nauka żonglowania na stanowisku Sklepu Animatora, wspaniałe warsztaty metodą Disney English oraz gry i zabawy w języku angielskim czekają na najmłodszych na stanowisku Szkoły Językowej Empik School. Pod czas pikniku nie zabraknie malowania buziek, wielkich baniek mydlanych i innych atrakcji dzięki Klinice Leczenia Jąkania. Na całe rodziny czekają turnieje w grach np. Kraina Lodu czy Dobble te atrakcje zapewni firma Rable.

W konkursach będzie można wygrać wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych wspaniałych Partnerów: Profbud, Cybex, Tosia pl, Klinika Leczenia Jąkania, Chicco, Rable, Vianek, Granna, Ziaja Polska, Alexander Toys, Sklep Animatora, Inca Play, Empik School Warszawa Bemowo, Torelle, TUTU Princess, Ciuciubabka, Wydawnictwo Literówka, Matplaneta,


Patronami Medialnymi są: Rzecznik Praw Dziecka, RDC, Dziecko w Warszawie, wolnasobota.pl, Tatento.pl, Informator Stolicy, Portal Gwiazd.pl, Info Rodzinka, Przedszkola.edu.pl.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifWięcej szczegółów dotyczących pozostałych atrakcji, partnerów, patronów i ambasadorów Fundacji znajdą Państwo na naszej facebookowej stronie wydarzenia.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda