mobile

Grupa Onet-RAS Polska partnerem Legia eSports

Grupa Onet-RAS Polska podpisała umowę partnerską z klubem Legia Warszawa. W ramach porozumienia, Legia eSports rozpocznie współpracę z portalem Onet.pl, który zostanie oficjalnym Partnerem Medialnym sekcji e-sportowej Legii Warszawa. 

inf. pras.
Grupa Onet-RAS Polska partnerem Legia eSports


- E-sport to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin życia i biznesu na całym świecie, która łączy tradycyjne wartości rywalizacji sportowej ze światem nowych technologii. Legia Warszawa w naturalny sposób chce być pionierem i liderem tego typu projektów, widząc potencjał rozwoju i korzystając z synergii związanych z naszą podstawową działalnością. Współpraca liderów w swoich obszarach, jakim jest partnerstwo Legii z Onet-RAS Polska, to kolejny ważny krok w procesie popularyzacji tej inicjatywy – powiedział Łukasz Sekuła, członek zarządu Legii Warszawa. 

 

Legia Warszawa jest pierwszym klubem w Polsce i jednym z pierwszych w Europie, która otworzyła sekcję eSport. Współpraca z Grupą Onet-RAS Polska ma na celu promocję e-sportu oraz wspólny udział w największych wydarzeniach gamingowych. W przyszłości klub planuje organizację turniejów w międzynarodowej obsadzie oraz utworzenie Akademii Gamingowej Legii Warszawa.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda