mobile
REKLAMA

HOT Volley Wiedeń i BKS Chemik Bydgoszcz triumfują w Warszawie

36. Międzynarodowy Turniej „Wola Cup” za nami. Po rywalizacji młodzików, tym razem w prestiżowych stołecznych zawodach wzięły udział drużyny w kategorii „trójek” i „czwórek”.

Marcin Kalicki
HOT Volley Wiedeń i BKS Chemik Bydgoszcz triumfują w Warszawie

W piątek i sobotę w Hali Sportowej „Koło” Ośrodka Sportu i Rekreacji Wola przy ul. Obozowej 60 rywalizowało piętnaście zespołów w kategorii „trójek”. Wszystkie drużyny podzielono na trzy grupy. Dwie najlepsze z każdej z nich trafiły do fazy finałowej, z której wyłoniony został zwycięzca. Pozostałe ekipy zagrały o miejsca 7-15.

36. Międzynarodowy Turniej „Wola Cup” w kategorii „trójek” wygrali młodzi siatkarze BKS Chemika Bydgoszcz. Na drugim miejscu zawody ukończył AS Zenit Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium stanęli przedstawiciele UKS Żak Krzeszyce. Pierwszy zespół UMKS MOS Wola Warszawa zajął ostatecznie ósme miejsce, a druga drużyna wolskiego klubu – dziewiąte. Na trzynastej pozycji uplasował się kolejny reprezentant Warszawa – Białołęcki Volley. Tuż za nim w klasyfikacji końcowej znalazł się MOS Wola Wolska Siatkówka.

W sobotnie popołudnie rywalizację rozpoczęły „czwórki”. Z jedenastu zespołów walczących o zwycięstwo najlepiej zaprezentowali się młodzi adepci siatkówki z austriackiego HOT Volley Wiedeń. Drugie miejsce w wolskich zawodach wywalczyli zawodnicy KS Arena Tomaszów Mazowiecki, a trzecie UKS Koral Wrocław. Gospodarze – UMKS MOS I Wola zajęli piątą lokatę, natomiast drugi zespół stołecznego klubu – dziewiątą pozycję.

Podsumowania turnieju dokonali Paweł Wasilewski, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6 oraz Krzysztof Felczak, wiceprezes UMKS MOS Wola Warszawa. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Jeden, najlepszy zawodnik z każdego zespołu otrzymał także wyróżnienie i nagrodę indywidualną. Kolejna edycji Międzynarodowego Turnieju „Wola Cup” już za rok.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda