mobile
REKLAMA

Hulajnoga elektryczna z dużym zasięgiem - 4 polecane modele

Szukasz hulajnogi elektrycznej? To wygodne sprzęty, które ułatwiają poruszanie się po mieście. Jeśli planujesz dłuższe przejazdy, dobrze zdecydować się na model o dużym zasięgu. Zobacz, jak wybrać model, by na jednym ładowaniu przejechać możliwie największą odległość!

Artykuł sponsorowany
Hulajnoga elektryczna z dużym zasięgiem - 4 polecane modele

Jak wybrać hulajnogę elektryczną?

Zanim zdecydujesz się na hulajnogę elektryczną, upewnij się, że znasz zasady poruszania się tym pojazdem. Maksymalna dopuszczalna przez prawo prędkość wynosi 20 km/h, hulajnogą powinieneś poruszać się przede wszystkim po ścieżkach rowerowych, a gdy konieczna jest jazda po chodniku - ustępować miejsca pieszym. Miej na uwadze, że jednym pojazdem nie mogą poruszać się dwie osoby - jeśli planujesz wycieczkę z przyjacielem, powinniście mieć dwie osobne hulajnogi. Dzięki przestrzeganiu tych zasad jazda będzie nie tylko wygodna, ale przede wszystkim - bezpieczna dla wszystkich uczestników ruchu.

Na rynku znajdziesz wiele modeli hulajnóg elektrycznych - porównaj poszczególne parametry, by wybrać najlepszy dla siebie pojazd. Jeśli zależy ci na pojemnej baterii, powinieneś liczyć się z tym, że raczej nie będzie to najlżejsza dostępna opcja. Jakie aspekty jeszcze wziąć pod uwagę, wybierając hulajnogę elektryczną? Sprawdź:

 • maksymalną prędkość;
 • maksymalne obciążenie pojazdu;
 • wielkość kół;
 • wygodny wyświetlacz;
 • czas ładowania baterii;
 • design urządzenia;
 • wagę samego urządzenia.

Powyższe elementy mogą ci pomóc podjęciu decyzji, gdy będziesz porównywać dwa sprzęty o podobnym zasięgu.

Jak zwiększyć zasięg hulajnogi elektrycznej?

Pamiętaj, że możliwości pojazdu to jedno, ale istotne też jest odpowiednie użytkowanie hulajnogi. Dzięki temu możesz zwiększyć zasięg twojego sprzętu! Przede wszystkim zwróć uwagę na to, jak jeździsz - unikając gwałtownych zmian prędkości, możesz mieć pewność, że bateria wytrzyma dłużej, a ty - dojedziesz dalej!

Są również inne sposoby zwiększenia zasięgu, na przykład wymiana baterii na pojemniejszą. To jednak ryzykowne działanie, które - nieodpowiednio przeprowadzone - może zakończyć się uszkodzeniem pojazdu.

Hulajnogi o największym zasięgu - przegląd modeli

Pora przejść do modeli o największym zasięgu. Zobacz, którą hulajnogę warto kupić!

 • MOTUS PRO 10 Sport 2021 - hulajnoga, która osiąga imponującą maksymalną prędkość 66 km/h i równie imponujący zasięg - 65 km! To zasługa dwóch silników o mocy 1000 W. Urządzenie waży 29 kg - jak na takie parametry nie jest to bardzo duża waga, chociaż znacząco wyższa niż najlżejszych modeli w kategorii. Jeśli planujesz jeździć poza miastem, możesz zmienić opony na terenowe - sprzęt sprawdzi się również w trudniejszych warunkach. Maksymalne obciążenie urządzenia to 150 kg.
 • MOTUS Scooty 10 Plus 2022 - kolejna propozycja tego producenta - jednak już mniej sportowa, a bardziej miejska. Maksymalna prędkość to 20 km/h, a zasięg - 60 km. 10-calowe opony zamortyzują wstrząsy na nierównych powierzchniach. Maksymalne obciążenie tego modelu to 120 kg. Sama hulajnoga nie jest bardzo ciężka - waży 19,5 kg.
 • XIAOMI Mi Electric Scooter Pro 2 - trudno pominąć w zestawieniu model marki Xiaomi. Świetnie oceniany sprzęt porusza się maksymalnie 20 km/h, a zasięg na jednym ładowaniu wynosi 45 km. To lekka hulajnoga - waży 14, 5 kg - łatwo wniesiesz ją po schodach lub do autobusu. Maksymalne obciążenie sprzętu to 100 kg.
 • DUCATI PRO III - ważąca 17,5 kg propozycja. Maksymalna prędkość osiągana przez ten pojazd wynosi 20 km/h, zasięg - sporo, bo aż do 50 km. Maksymalne obciążenie to 100 kg. Docenisz również zabezpieczenie antykradzieżowe pomocą karty RF.

Sprawdź hulajnogi elektryczne w sklepie MediaMarkt i wybierz najlepszy dla siebie model! Czeka sporo propozycji o dużym zasięgu.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda