Hutnicy już w sobotę

W najbliższą sobotę o godz. 11:00 zawodnicy Hutnika Warszawa podejmą na własnym boisku przy Marymonckiej 42 drużynę z Mławy.

Mateusz Gawliński/ fot. M. Gawliński

Ostatnie spotkanie tych dwóch drużyn odbyło się 14 sierpnia. Zawodnicy MKS-u wywalczyli dwie bramki i górowali nad zespołem z Warszawy 1:2.W ostatnim spotkaniu prowadziliśmy po kuriozalnej bramce w pierwszej połowie. Przeciwnicy uznali to za niesportowe zachowanie, bramka padła z połowy boiska, gdy bramkarz Mławianki położył się na murawie. To był dziwny mecz – komentuje poprzednie spotkanie trener Hutnika, Łukasz Choderski.

Na pytanie, co zmieniło się od sierpnia poprzedniego roku odpowiada: Dokończyliśmy rundę jesienną, jesteśmy bogatsi o doświadczenie. Do tego pozyskaliżmy kilku nowych zawodników. Poza tym zawodnicy są głodni zwycięstwa na własnym boisku, nie wygraliśmy u siebie od trzech spotkań. Chłopaki są głodni gry.

Duma Bielan zajmuje aktualnie 7. pozycję w tabeli IV Ligi z 33 punktami na koncie. Zawodnicy z Mławy zajmują 10. pozcyję z 29 oczkami.