mobile
REKLAMA

Illusion zagrał fantastyczny koncert w Warszawie

Niedzielny wieczór w Stodole zapowiadał się mocno rockowo. I tak właśnie było od pierwszych dźwięków kiedy na scenę wszedł zespół Illusion.

Katarzyna Bastrzyk
Illusion zagrał fantastyczny koncert w Warszawie

  

Już od godziny 19:00 zaczęła się uczta dla fanów mocnych dźwięków. Jako pierwszy support zagrał zespół Ann My Guard, grupa z Węgier, na czele z bardzo charyzmatyczną wokalistką. Pomysł zagrania tej grupy zrodził się przez współpracę Stodoły z organizacja Liveurope, która promuje młodych europejskich artystów. 

Drugim supportem był zespół Nikt, który ma za sobą już występy na wielkich polskich festiwalach przed największymi gwiazdami. Obecnie przygotowuje się do nagrania swojej trzeciej płyty i zaprezentował swoje możliwości perfekcyjnie. 

 

W końcu pojawili się Oni. Kultowy Tomasz Lipa Lipnicki, który jest już legendą polskiej muzyki. To on założył nie tylko Illusion, ale i Lipali, She, a także występował z Acid Drinkers, Grzegorzem Skawińskim czy Martyną Jakubowicz. W 2008 został uhonorowany nagroda Fryderyki za najlepszego wokalistę roku. Jego teksty piosenek i muzyka doskonale wpada w ucho fanom cięższego grania. 

W Stodole zagrali największe swoje hity takie jak Vendetta, Nikt, Trzy Ptaki czy kontrowersyjne Solą w oku, gdzie w teledysku wciela się w role polityka. 

 

W niedzielę również zaprezentowali materiał z najnowszej  płyty „ Anhedonia” , co przypadło go gustu publiczności i odbiór był bardzo pozytywny. Widać, ze czekali na nowości od tego zespołu i na ten koncert. 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda