mobile
REKLAMA

Impreza świąteczna w lipcu? To możliwe

Wszyscy fani świątecznego klimatu powinni zarezerwować sobie najbliższy weekend. W Elektrowni Powiśle odbędzie się prawdziwe Christmas Party. Nie zabraknie DJ-a na żywo, świątecznych przebojów oraz pysznych drinków.

Wiktoria Lewandowska
Impreza świąteczna w lipcu? To możliwe

W dniach 23 - 24 lipca w godz. 18:00 - 02:00 będzie miała miejsce świąteczna impreza w stolicy. Organizator w wydarzeniu zamieszczonym na Facebooku gwarantuje liczne atrakcje. Podczas świątecznego wieczoru będzie można spróbować potraw z różnych stron świata. 

Święta w środku lata 

Ta impreza to świetna alternatywa dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na najbliższy weekend, a uwielbiają celebrować święta Bożego Narodzenia. Całe wydarzenie ma niezwykle oryginalny charakter i z pewnością jest jednym z niewielu tego typu, organizowanym w stolicy. W zeszłym roku odbyło się pierwsze Christmas Party, którego pomysłodawcą była Elektrownia Powiśle.

Elektrownia Powiśle

Elektrownia Powiśle została uruchomiona w 1904 roku. Była znana również jako Elektrownia Warszawska i Elektrownia Miejska. W części budynków, które udało się zachować w 2020 roku powstała nieduża, niezwykle klimatyczna galeria handlowa. Obiekt obecnie cieszy się dużą popularnością ze względu na swój unikatowy charakter i rzadko spotykane połączenie historii z nowoczesnością. 

Fot. Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda